Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Xоловік голиться в ванній кімнаті

Приємне бриття без подразнень це нормальне бажання кожного чоловіка. Звичайно, потрібно постійно думати, який станок краще обрати та як правильно ним користуватись для того, щоб не отримати порізів. Але ж не менш важливо для якісного гоління це підготуватись до самого процесу та підібрати правильну косметику для цього.

Чоловік видавлює крем для гоління в руку

Що треба знати для того, щоб гоління пройшло успішно?

В першу чергу потрібно слідкувати за своєю бритвою. Якщо лезо потрібно змінювати, то важливо робити це вчасно. А якщо про нього треба піклуватись, то робити це необхідно регулярно, це стосується миття, чищення. Здається, що це елементарні поради, але насправді ними часто нехтують через лінь або не раціональну економію.

І в результаті цього чоловіки голяться тупим, іноді навіть тупим лезом. А це призводить до страшних подразнень та порізів, при яких навіть найкраща піна для бриття не допоможе. А іноді навіть можна занести в шкіру інфекцію.

Окрім нормальної бритви потрібно мати якісну піну, бажано натуральну без хімікатів, яка буде убезпечувати шкіру обличчя і насищати її корисними мікроелементами. Використовувати піну краще від культових брендів, яким довіряють мільйони чоловіків, а придбати краще на сайті Barbercompany.

Також перед голінням важливо пропарити обличчя гарячим рушником. Завдяки цьому волосинки піднімаються і тоді їх простіше буде зрізати під корінь. Це убезпечить від врослих волосків і дозволить довше залишатись з гладеньким обличчям.

Процес нанесення лосьйона після бриття

Що Вам треба для безпечного гоління?

В першу чергу барбери рекомендують використовувати спеціальний лосьйон після бриття. Він необхідний для того, щоб заспокоїти шкіру після того стресу, який вона отримала. Це дозволить чоловіку протягом дня не відчувати, наче горять щоки.

Лосьйон додатково зволожує шкіру, не дає їй пересихати та тріскатись, а ще наповнює її корисними компонентами. Вітаміни, мікроелементи та натуральні олії необхідні для швидкого загоєння шкіри.

Якщо бажаєте зробити власну піну для бриття, то можна використовувати для цього спеціальну чашу. Туди додають мило, якісь смачно пахучі масла, вітаміни. Взмішуєте це за допомогою помазка і можете отримати піну, яка ідеально підходить саме вам.

Помазок важливо використовувати з натурального волосся, а не синтетичного. Річ у тім, що такий інструмент більш приємний для вашої шкіри та не викликає алергічної реакції.

Заспокійливий лосьйон після гоління LEA Classic Energizing After Shave Lotion

Якщо використовувати якісні засоби для гоління, тоді цей процес завжди буде приносити виключно приємні враження та задоволення. Повірте, почати день з такої процедури, особливо з використанням ароматичних олій, це неймовірне задоволення, завдяки йому увесь день пройде на всі 100 відсотків.

Leave comment