Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Лампочка електроенергії

По всій країні введено графік стабілізаційних відключень. Але можуть виникнути і інші причини, коли в домі немає світла. Далі буде представлено декілька способів, які допоможуть оперативна довідатись необхідну інформацію. І головний з них – додаток, який недавно шокував користувачів Інтернету тим, що допомагає завжди знати про наявність електроенергії в будинку.

Тепер взнати про наявність світла можна через застосунок

Спеціальний застосунок працює при наявності роутера вдома. Сама система проста, як і робота з більшістю програм для смартфонів. Все одно, що оплатити гроші за реєстрацію на онлайн сервісі або замовити товар. Називається застосунок «Немає світла».

Лампочки в руках

Його головна ідея – відслідковувати, чи працює роутер. Для цього у власника дому має бути статична IP-адреса. Перевіряючи пінг, становиться відомо, чи є інтернет, а значить і наявність електроенергії.

Працює застосунок лише для власників iPhone. Саме інструменти, наявні в iOS, дозволяють створити віджет та постійно оновлювати його. Останнє за словами розробника може зайняти від 10 до 15 хвилин.

Користуватись таким методом перевірки наявності світла вдома – вирішувати користувачам. Розробка не є офіційною, тому в рекомендаціях відповідних служб її не побачити. Проте це все ще доволі корисний спосіб завжди бути в курсі ситуації вдома.  Потрібно лише мати доступ до Інтернету.

Телефон в руках

Які ще існують способи перевірити наявність світла?

По-перше, можна користуватись офіційним сайтом електромереж. Там постійно оновлюється графік відключень. Якщо час перевірки та в документі збігаються, то велика ймовірність відсутності світла. Також є і інші варіанти:

  • Розумні розетки. Часто такі гаджети мають застосунки для телефонів. Так людина зможе довідатись, чи є в мережі електрика.
  • Охоронні системи, камери. При наявності зв’язку вони передають необхідну інформацію.
  • Простий спосіб – подзвонити сусідам, друзям, які живуть в тому ж самому районі.

Важливо передчасно дивитись графіки відключень, щоб правильно планувати свій день. Якщо ситуація зі станом електромереж не зміниться, то таких застосунків та способів стане тільки більше. Це вигідно для розробників, а люди завжди будуть в курсі справ. Але рекомендується використовувати лише офіційні застосунки.

Leave comment