Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Ігри в дорослому та дитячому поході

Збираючись в похід варто ретельно вибирати не тільки речі, які необхідно взяти з собою, але і перелік розваг. Тоді подорож буде пізнавальною, приємною та веселою. Ігри в поході можуть бути різними, та всі вони мають загальні правила:

  • Велика кількість учасників;
  • відсутність додаткових предметів: ручки, папір.

В грі може приймати участь лише м’яч.

Група людей на горі

Рухливі ігри

Якщо згуртувалася компанія, учасники якої мало знайомі один з одним, то можна пограти в гру і одночасно поближче познайомитися. Важливо, щоб більшість учасників були дорослі.

  1. Гра «Падіння». Має на меті забрати будь-яке відчуття страху. Один із учасників стає на височину, всі інші – внизу. Задача людей, що знаходяться внизу спіймати того, хто на горі, коли він буде падати. В грі повинен бути присутній ведучий, котрий буде питати у натовпу чи готові вони. Абсолютно всі повинні відповісти ствердно. Падаючий питає дозволу лише у ведучого. В даній грі ні в якому разі не варто орієнтуватися на везіння, як у іграх онлайн казино.
  2. Сороконіжка. Учасники розбиваються на дві команди і обирають ведучого. Задача команд стати по черзі, поклавши руки на плечі тому, хто стоїть спереду. Ведучий дає команди обом сороконіжкам. Хто краще їх виповнить, той виграв. Завдання можуть бути різноманітні: підняти праву ногу, бігти по колу, присісти і відразу стрибнути, йти назад та ін.

Ігри обов’язково повинні бути безпечні. На природі зазвичай простору багато, тому, наприклад, гру «Сороконіжка» можна ускладнити, закривши очі всім або деяким учасникам.

Сімейна пара на відпочинку

Спокійні ігри

В подорожі важливо знати не тільки рухливі ігри, котрі викликають жагу азарту, але і спокійні. Найвдалішими варіантами є.

«Хто я» – гра універсальна. В ній може приймати участь від трьох учасників. Та, чим більше, тим веселіше. Якщо людей досить багато, то можна поділитись на дві команди. Перша вигадує фразу чи окреме слово. Потім один із них намагається жестами та мімікою описати загадане. Як тільки інша команда відгадує, до неї переходить право загадувати і показувати. Можна всі слова і фрази підготувати заздалегідь. Чим смішнішими будуть слова, тим веселіше і скоріше мине час.

Баггаття у поході

Не дивлячись на простоту гри, вона передбачає деякі правила:

  • Не дозволяється відгадувати по буквам;
  • заборонено показувати на предмети, підказуючи іншій команді відповідь;
  • не можна промовляти слово губами;
  • якщо загадана фраза, то вона вважається відгаданою тільки якщо її промовляють в правильному числі і відмінку.

Гра «Нісенітниця» потребує ввімкнення фантазії. Підходить тільки для великих компаній. Ведучий вигадує  речення і записує його на папірці. Після цей папір згортається так, щоб наступний учасник не побачив зміст. Він пише власне речення і таким же чином передає наступній людині і так далі.

Папірець розвертається і читається розповідь, що вийшла. Щоб вона була логічно правильною кожен учасник по черзі відповідає на питання коли, чому, з ким і т.д.

Leave comment