Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Холод в квартирі

Прийдешня зима буде для українців нелегкою. В уряді вже заявили, що знизять цільову температуру в оселях до 16-18 градусів, також є ризики щодо стабільності теплопостачання. А багато громадян не зможуть отримати і того, через пошкодження теплотрас. Тому вже варто задуматись над альтернативними способами обігріву.

Незважаючи на всі труднощі, українцям обіцяють не піднімати тарифи на тепло, газ, електроенергію, та в повному обсязі виплачувати субсидії.

Способи обігріву оселі

Електроприлади для обігріву квартири

Житлова нерухомість може обігріватися за допомогою централізованого або індивідуального опалення. Індивідуальне опалення в свою чергу поділяється на газове, електричне або твердопаливне.

Обігрів квартири

Більшість багатоквартирних будинків в Україні підключені до центрального опалення, період та інтенсивність подачі якого визначає постачальник послуг. Задля економії та стабільності дехто переходить на індивідуальне опалення, встановлюючи електричний або газовий котел.

Крім цього забезпечити тепло в квартирі можна за допомогою:

  • електрокаміна, що придасть тепла та затишку;
  • кондиціонера, що стане у нагоді також влітку для отримання бажаної прохолоди. За вигідними цінами купити кондиціонери у Рівному можна на сайті allo.ua);
  • керамічного обігрівача, що не лише обігріє, а й прикрасить вашу оселю;
  • конвектора, які бувають підлоговими й настінними;
  • масляного обігрівача – хороший спосіб підстрахування, легко переноситься в потрібну кімнату;
  • теплої підлоги, очевидною перевагою якої є відчуття тепла під ногами по всій кімнаті;
  • інфрачервоного обігрівача, що може використовуватись в закритому та відкритому приміщенні;
  • тепловентилятора;
  • незалежних установок, наприклад, керосинових обігрівачів.

У створенні комфортних умов допоможуть кліматичні комплекси, зволожувачі та очищувачі повітря.

Електричний котел для приватного будинку

Обігрів приватного будинку

Можливостей для обігріву власного дому є набагато більше, починаючи від пічного опалення й закінчуючи встановленням сонячних колекторів, за допомогою яких можна не лише погрітися, а й підзаробити, продаючи електроенергію.

Гарною альтернативою газовому та електричному котлу є твердопаливний або комбінований котел. В якості палива можна використовувати звичайні дрова, деревне вугілля, пелети (із відходів деревини, соломи, соняшникового лушпиння) й інші види біопалива.

Конвектор на стіні для обігріву приміщення

Поради щодо підготовки до зими

Варто подбати, щоб цієї зими у вас в оселі було джерело тепла, що працює на електричній енергії, оскільки з газом в цьому році проблеми не лише в Україні, а й по всій Європі. Електроенергії на обігрів в Україні вистачить, оскільки зараз її в надлишку, нещодавно розпочався експорт в європейські країни. Корисну побутову техніку можна вигідно придбати на сайті компанії Алло в Рівному.

Задля економії та зменшення сум в платіжках, подбайте про енергозберігаючі технології та встановлення лічильників на тепло. Заощадити допоможе утеплення оселі, спеціальні склопакети, терморегулятори на батареї.

Leave comment