Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Шпалеры для вітальні

В даний час у тренді продовжують залишатися вільні та просторі інтер’єри, які можна без особливих проблем створювати в квартирах студіях, приватних будинках та заміських котеджах. Але планування та габарити багатьох типових квартир, зокрема “хрущовок” залишають бажати кращого. При цьому, використовуючи певні дизайнерські прийоми, можна без зайвих фінансових витрат зробити приміщення більш просторим і оформити їх практично в будь-якому стилі. Одним з найдоступніших і найпростіших способів – це правильне оформлення стін. Для цього потрібно грамотно підібрати шпалери, з урахуванням їхньої кольорової гами, зображення та фактури. Купити шпалери можна на сайті інтернет-магазину “Leoceramika” – https://leoceramika.com/, де представлений широкий асортимент оздоблювальних матеріалів відомих світових виробників – “AS Creation”, “BN International, “Decoprint”, “Caselio”, “Grandeco”, “Casadeco” та деякі інші.

Шпалери з великим прінтом

Які шпалери вибрати для маленької кімнати та коридору

Щоб зробити максимально комфортними невелику кімнату або передпокій, потрібно враховувати призначення приміщення, меблювання, колір стелі та покриття для підлоги. Шпалери світлих тонів зроблять кімнату або коридор набагато просторішим, але це не означає, що потрібно обмежуватися тільки блідою пастельною палітрою. Добре і досить оригінально виглядають шпалери яскравих та темних кольорів. Фахівці не радять для таких приміщень вибирати матеріали із великим орнаментом чи візерунком.

Оздоблювальні матеріали з вертикальними і невеликими елементами, зорово ніби піднімають стелю, але при цьому звужують простір. Тому оптимальним рішенням може стати поклейка полотен із дрібним орнаментом у стилі мінімалізму. Також сьогодні модним трендом є оформлення коридору шпалерами 2-х типів – гладкими та фактурними, що імітують бетонну поверхню або цегляну кладку.

Шпалери у стилі мінімалізму

Дизайнери досить часто для приміщень невеликої площі використовують фотошпалери, при виборі яких потрібно звертати увагу на такі фактори:

  • Зображення має органічно вписуватись загальний інтер’єр;
  • Картинка на шпалерах повністю міститься в межах приміщення;
  • Фотошпалери у прямокутній кімнаті наклеюють на стіну з більшою довжиною, інакше, простір приміщення візуально буде звужуватися;
  • Бажано, щоб загальна колірна палітра та фон стін поєднувалися між собою.

Крім цього, вибираючи шпалери, обов’язково слід враховувати призначення приміщення. Наприклад, для спальні, в каталозі інтернет магазину можна вибрати полотна з дрібними рослинними мотивами, а для передпокою фотошпалери з перспективою вузької вулички або мальовничого виду з вікна.

Шпалери

 

Блиск та фактура шпалер

Використання шпалер зі світлою палітрою – це лише один із варіантів візуального розширення простору кімнати. Серед інших популярних варіантів, які часто використовують дизайнери, можна виділити обробку стін фактурними полотнами (наприклад. “рогожка”). Необхідний ефект досягається за рахунок гри тіней, що створюється нерівною поверхнею оздоблювальних матеріалів.

Останнім часом все більш поширеними стають шпалери з шовкографією, на поверхні якої добре відбивається світло. Завдяки цьому приміщенню візуально надається додатковий обсяг. Особливо актуальним є використання таких шпалер у класичних інтер’єрах. У каталозі інтернет магазину “Леокераміка” можна придбати шпалери відомих брендів для будь-яких приміщень за найкращими цінами та з доставкою по Україні.

Шпалери з шовкографією

 

Leave comment