Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Мужчина з подарками

Обрати подарунок представнику сильної статі не так просто — треба розумітися в технологіях, цікавитися автомобілями, чоловічими видами спорту та багато іншого. Крім того, усю наявну інформацію треба вміти адаптувати під конкретні захоплення. Що ж, косметикою чи засобами гігієни тут не обійтися.

Завдання значно ускладнюється, якщо знайомий чи коханий — прихильник сучасних гаджетів, а ви в тому зовсім не розумієтесь. Тоді на допомогу приходимо ми, і в нас уже готовий список оригінальних сюрпризів справжнього поціновувача гаджетів.

Cучасний подарунок кращому другу

 1. Бездротові навушники

  Оберіть і піднесіть другу модель, яка здатна видавати звук у високій якості й не розряджатися протягом 5-6 годин — цього цілком вистачить, щоб слухати музику під час тривалої поїздки. Буде круто, якщо вони матимуть функцію шумоізоляції від навколишнього світу. Оцініть розмір і форму навушників, щоб вони не випадали з вух.

 2. Smart-годинник

  Він стане не лише гарним аксесуаром на руці, а й вірним супутником життя. З його допомогою можна відстежувати фізичну активність, безконтактно розраховуватись у магазинах, отримувати сповіщення та відповідати на дзвінки, синхронізувавшись зі смартфоном. Smart-годинник — річ, яка спрощує життя.

 3. Бездротовий зарядний пристрій

  Прийшов час забути про плутанину з дротиками й стати на декілька років сучаснішим. Перевага гаджету в тому, що один пристрій відразу підійде для всіх смартфонів, які підтримують такий тип зарядки, а також для годинників та навушників.

 4. Портативна колонка

  Меломану, веселуну та патімейкеру — кожен з них може створити затишну атмосферу для своєї ситуації. З компактним і переносним гаджетом легко організувати спортивне тренування чи урок танців, надихнутися на приготування вечері з коханою людиною та влаштувати веселу вечірку.

 5. Розумна лампочка

  Далеко незвичайна річ, про яку ще мало хто чув. Особливість в тому, що її легко можна під’єднати до телефону, й керувати світлом віддалено або через голосові команди. Це корисний дарунок, оскільки допоможе скоротити витрати електроенергії, а значить і комунальні послуги.
  Bodo ua

Що, крім гаджетів, обрати другу?

Гадаєте, що інші гості, запрошені на свято, будуть обирати серед електронних новинок? Тоді ось ваш шанс виділити на фоні натовпу — подаруйте другу незабутні емоції, і мова йде не лише про анпакінг — ми говоримо зовсім про інший вид презентів.

За посиланням https://www.bodo.ua/podarki/muzhchine/ знайдете враження, які змінять уявлення про сюрпризи. Одна з класних функцій сервісу — обрати відразу кілька варіантів різних емоцій, оплатити найдорожчу, та запропонувати отримувачу самостійно зробити вибір. Так ви точно не зробите помилок.

Мужскі подарки

Наприклад, пропонуємо звернути увагу на наступні ідеї:

 • навчальний політ на літаку;
 • віртуальна реальність;
 • урок гри на гітарі;
 • стрибок з парашутом;
 • тест-драйв спортивного авто;
 • майстер-клас дрифту;
 • стрільба з вогнепальної зброї.

Ці та багато інших варіантів доступні за посилання вище.

А ми нагадуємо вам, що важливо подарувати не лише вдалий презент, а й залишити приємні спогади у пам’яті іменинника. Створюйте радість близьким людям та будьте найкращим другом!

Leave comment