Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Якщо коротко, то НЕМАЄ! Ну а якщо розібратися в цій темі більш серйозно, то в більшості випадків ми виходимо заміж за різних причин, не мають нічого спільного з самими відносинами. Мама (бабуся, тато, дідусь, подруга) переконала, що вже давно пора заміж і треба обов’язково щоб був хтось поруч. Це одне з найскладніших помилок в Росії.

Так, саме російські родини схильні подібним психологічним переконанням найбільше. 2.Хочу дитину! Не секрет, що для цього заміж виходити не обов’язково, не дивлячись на всі принципи і матеріальне становище.

3. Хочу уваги! Уваги можна отримати поза сім’ї на багато більше, тому теж не стираючи мета. 4.

Я не можу без сексу! Та й такі випадки трапляються часто, коли хочеться просто узаконити сексуальні відносини. 5.Хочу відчути себе жінкою! Цей варіант вже ближче до заміжжя, то теж не зовсім те пальто.

Перш ніж йти у весільний салон, обов’язково потрібно задати собі головних питання «Чому я хочу заміж або навіщо?»Запам’ятай свою відповідь і уяви свій його у всіх фарбах. Наша підсвідомість любить грати з нами злий жарт, тому, виходячи заміж, аби порадувати родичів або тому що пора, можна опинитися на одній житловій площі з абсолютно чужою людиною. Який спочатку може і буде цікавий, і навіть можливий бурхливий секс.

Але трохи пізніше, перебуваючи у своєму домі, може з’явитися відчуття «общаги»))) Коли людина не просто не розділяє ваші інтереси, але і ще встановлює свої правила. Які слід суворо дотримуватися, або лаятися і розлучатися. Простіше кажучи, якщо хочеш порадувати своїх батьків або потішити своє самолюбство, то краще не експериментувати над чоловіком, який і справді може принести щастя, але іншої жінки.

Про дитину значно простіше, адже пов’язуючи своє життя з чужою людиною заради народження малюка, можна зіпсувати своїй майбутній дитині всю його життя. Ну от уяви, в будинку маленька дитина і папаша, який можливо забезпечує сім’ю, але при цьому від нерозуміння іноді «чудить», випиває, не допомагає по дому, ви лаєтеся, терпіть один одного, неетично висловлюєтеся в присутності дитини. У підсумку ваше чадо все вбирає, як губка, і потім на основі ваших скандалів будує своє особисте життя.

Сумно розуміти, що моя дитина може повторити нічого тощо. З приводу слухаючи, окрема тема..

. Так вже вийшло, що одна моя знайома хотіла не просто заміж, але і терміново народити дитину, щоб отримати побільше уваги. Після чергового розлучення, вона вирішила, що найщасливіші моменти в її житті були під час першої вагітності.

Адже всі родичі стрибали перед ним на задніх лапках. І ось вона знайшла «жертву», вони зареєструвалися, протягом 2-3 місяців вона завагітніла, але з-за її вічних істерик новоспечений чоловік втік, коли дитині виповнилося 8 місяців. Він пройшов через пекло, а моя знайома залишилася з двома маленькими дітьми і без засобів до існування.

Хоча на самому початку здавалося, що там і пристрасть, і любов присутні у цих відносинах. Інша крайність – «мені обов’язково потрібен регулярний секс, лікар сказав що це важливо». Шкода тільки лікар не уточнив, скільки він заробляє на лікуванні венеричних захворювань, аборти і вагітностях.

Секс і правда потрібен, але тільки в нормальних здорових відносинах. Скажу більше, нам дівчатам взагалі потрібно стежити за своїми емоціями і вступати в інтимну близькість тільки коли ми на це налаштовані, і з конкретною людиною, якого хочеться. Всі інші заповнення природних інстинктів призводять до емоційних і психосоматичних захворювань.

Жіночність – ось основа, від якої слід відштовхуватися, коли з’явилося бажання знайти своє щастя. Безліч лайфхаков розписано в мережі, про те як же розкрити цю нашу жіночність. Якщо не розумієте, то варто спочатку стати просто дівчинкою, тієї самої, якій не вийшло в дитинстві.

Особисто для мене в свій час, це була дуже актуальна тема, адже дитинство було складним і не довгим, і скільки себе пам’ятаю – доводилося вирішувати проблеми. Як виявилося потім, тому що я не давала можливості вирішувати їх іншим і вирішуватися самим собою.Одна з найважливіших проблем сучасності, але ми так поспішаємо жити, що не бачимо нічого навколо, ні природи, ні людей, ні краси міста.

А головна характеристика жіночності – виявляти свої почуття і емоції. Ні, я не кажу про закатываете істерик або затяжні депресії. В цьому і суть, якщо ми не тиснемо в собі емоції, аби про нас не подумали погано, то отримуємо все що тільки не захочемо ))) І після цього, немає накопичених проблем, із-за яких і бувають емоційні зриви, так і вглиб ці переживання не підуть.

Якщо ж так сильно важлива думка оточуючих, тоді треба йти в ліс – кричати, або на дискотеку – танцювати як ніби в останній раз))) Є і інші варіанти, кожен їх обирає сам, тільки не там в секреті , всередині душі тухлі скелети. Це до речі одна з головних причин самотності – на самому початку цього скелетон можна і не звернути уваги, але накопичена образа роками на батьків або братів/сестер, з роками починає смердить. І такі люди відлякують не тільки другу половину, але подруг/друзів, колег і далі за списком.
Ні, я не закликаю всіх залишатися в дівках до старості і берегти себе незрозуміло для чого. Я всього лише хочу сказати, що заміж треба виходити тільки з любові, коли дійсно потрібен саме цей чоловік і ніхто інший! Щастя вам, дівчатка!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.