Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Google, на сьогодні є найбільш популярною пошуковою системою у світі, і головним каналом трафіку для переважної більшості сайтів англо- і російськомовного сегменту інтернету. Ефективним способом підвищити відвідуваність таких ресурсів, в країнах колишнього СНД, а також далекого зарубіжжя можна за допомогою просування посиланнями в Google, детальніше можна прочитати тут https://embo.com.ua/uk/linkbilding-narashhivanie-ssylochnoj-massy-sajta/, де розміщено багато корисної інформації про тонкощі і нюанси цього процесу.

Види та засоби просування в Гугл

Просування сайту, що це таке і кому потрібно

Щодня, сотні тисяч користувачів вводять в Google пошукову систему величезна кількість запитів, відповіді на які можуть міститися на Вашому сайті. Тому чим вище будуть позиції такого ресурсу в ТОП-видачі, тим більше потенційних клієнтів, зацікавлених в товарах, що реалізовуються, послугах, які надаються, або певній інформації, Ви зможете отримати. Таким чином просування сайту в пошуковій системі Google потрібно усім хто веде підприємницьку діяльність онлайн. Це власники інтернет магазинів, бізнесмени, що надають які-небудь послуги, і усім, хто замислюється про розширення сфери своєї діяльності.

Останніми роками усе більш популярним стає просування інтернет ресурсів за допомогою посилань, які бувають наступних видів:

  • Природні – вважаються найбільш якісними і значиыми при посилальному ранжируванні;
  • Платні – бувають орендними і вічними, перші купуються на певний термін, а другі на увесь період існування донорського сайту;
  • Безкоштовні – розміщуються у блогах, на форумах, безкоштовних каталогах, а також в соціальних мережах, зокрема, в постах або відгуках про яку-небудь продукцію, експертних статтях і так далі.

Комплексні методи просування в гугл

Умови правильного і ефективного просування сайту в Google за допомогою посилань

Важливо розуміти, що головне завдання посилального просування – це зростання числа цільових відвідувачів ресурсу, що переходять з інших сайтів або соцсетей з допомогою, розміщених там активних елементів (лінкам). При цьому особливе значення має не просто збільшення кількості користувачів, що перейшли по посиланню на Ваш сайт, а саме зацікавлених в купівлі пропонованого товару або замовленні послуг, що надаються. Для цього треба ретельно підходити до вибору майданчиків-донорів, на яких розміщуватимуться активні посилання, що ведуть на потрібний інтернет-ресурс.

SEO для просування сайта

Окрім цього, СЕО-специалисты обов’язково повинен враховувати ще ряд важливих чинників, які роблять вплив на посилальне ранжирування:

  • Якість контенту;
  • Грамотна і коректна внутрішня перелинковка;
  • Якісні зовнішні посилання.

Усе це дозволить, не лише нарощувати посилальну масу, але і уникнути попадання під фільтри і негативних санкцій, наприклад, за переспам можна легко потрапити у бан). Грамотне посилальне просування дозволяє добитися добрих результатів і потрапити в Топ-видачі, при відносно невеликих витратах.

Leave comment