Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Навіщо сучасній людині блокнот?

Блокнот – це універсальний спосіб зберігання та фіксування інформації, який по праву вважається найстильнішим канцелярським предметом. Навіть у вік сучасних технологій, будь-яка успішна людина не уявляє свого життя без блокнота, адже в ньому можна вести щоденні записи, фіксувати важливі події та зберігати потрібну інформацію. Крім цього, блокнот може багато розповісти про його власника, навіть його зовнішній вигляд. Так, наприклад, для робочих записів вибирають однотонні класичні щоденники, для творчих ідей більш креативні варіанти, для особистих записів існують кодові блокноти.

Причини носити блокнот із собою

Сучасний блокнот успішної людини (товар та фото магазину https://dreamarium.com.ua/)
Сучасний блокнот успішної людини (товар та фото магазину https://dreamarium.com.ua/)

Як вже було сказано раніше, блокнот – це не просто місце, де можна записати свої думки, це ще й предмет стилю, який підкреслює ділові якості людини. До того ж носити паперовий блокнот із собою зручно та практично. Причин купити блокнот дуже багато:

  • блокнот – відмінна альтернатива смартфону: відмовитися на якийсь час від телефону дуже корисно, адже вам і вашому організму такий відпочинок піде на користь;
  • блокнот – універсальний: у ньому можна записати всю необхідну інформацію та спланувати свій час;
  • писання від руки дозволяє краще запам’ятати інформацію та підтягнути навички правопису;
  • блокнот просто необхідний творчим людям, адже натхнення може прийти раптово;
  • блокнот ніколи вас не підведе, він не розрядиться і не зламається.

Так, безумовно, електронні нотатки теж дуже зручні, але вони ніколи не замінять паперовий блокнот. Дуже корисно на якийсь час відмовитися від сучасних технологій, щоб не сталося цифрового навантаження. Смартфони і без того присутні у всіх сферах нашого життя, то чому б не відмовитися від них на користь ручки та блокнота? Спробуйте планувати свій день та ставити певні цілі за допомогою блокнота, адже це може кардинально змінити ваше життя.

Як правильно вести блокнот?

Ведення блокноту як запорука ефективного сучасного бізнесу
Ведення блокноту як запорука ефективного сучасного бізнесу

Точних правил ведення блокноту не існує, адже це особиста річ кожної людини. Записувати свої думки треба так, як того хочеться власнику. Але для того, щоб навчитися досконало планувати своє життя, варто розпочати планування із ведення блокноту. Насамперед, купуючи блокнот, потрібно орієнтуватися на індивідуальні потреби та власний смак. Вибираючи блокнот, подумайте для яких цілей ви його використовуватимете, адже різновидів паперових блокнотів величезна кількість. Зверніть увагу на розмір щоденника, його обкладинку, внутрішнє наповнення. Існують блокноти з білими листами або розміченими сторінками. Перші ідеально підійдуть для малювання, а другі для планування. Але є й комбіновані варіанти, в яких можна як малювати ескізи, так і складати всілякі таблиці.

Намагайтеся впорядкувати свої записи, так вести блокнот буде зручніше. Можна датувати нотатки, нумерувати сторінки, робити заголовки. Велике значення має і почерк – пишіть розбірливо, щоб ви могли розібрати написане через деякий час. Та й виглядає такий щоденник акуратніше. Пишіть регулярно, не забувайте заповнювати сторінки блокноту своїми думками. Не зайвим буде використання різноманітних закладок та стікерів, які допоможуть вам швидко знаходити потрібну інформацію. Якщо це ваш особистий блокнот, бережіть його від чужих очей, адже там зібрано найцінніше – ваші думки!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.