Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Суші: розкіш чи їжа бідняків?

Сьогодні мало тих, хто не знає, що таке суші, не куштував цю страву. Кожен з нас може замовити їх, наприклад, через https://mk.smaki-maki.com/, або продегустувати на фуд-корті будь-якого торгового центру. Суші доступні людині з будь-яким рівнем достатку, хоча належать не до найекономнішої категорії продуктів. Проте купити суші чи роли хоча б раз на півроку може дозволити собі кожен. І хоча багато хто відносить ці ласощі до категорії лакшері, насправді, на батьківщині цієї страви, думають інакше.

Історія походження суші

Історія походження суші

Отже, суші вперше з’явилися 13 століть тому. Як правильно вимовляти: “сусі” або “суші” – досі неясно. Адже сам ієрогліф не перекладається.

Вважають, що рис із рибою поєднали у Японії для більш ефективного зберігання. Деякі вчені вважають, що цей спосіб японці перейняли від китайців, які, у свою чергу, запозичили його у Південно-Східної Азії.

Спочатку тушки риби обкладали рисом та сіллю, поміщаючи у бочки. Продукт піддавався бродінню, потім рибу вживали, а рис викидали. Але через час вигадали спосіб не такий марнотратний і стали додавати оцет в рис, щоб запобігти бродінню. Згодом морепродукти з рисом стали подавати до столу як самостійну страву. Сталося це вже в ХІХ столітті у місті Токіо (тоді – Едо).

Перший майстер з виготовлення суші, Джохей, скачав кульку з рису, полив його васабі, накрив шматочком лосося. Страва стала називатися нігірі-суші. Нігірі – це жменя. І якщо японці найбільше люблять їсти паличками, то для нігірі-суші є виняток: їх їдять руками.

У період світової війни 1939 Японія нормувала порції дуже суворо. Суші-фахівець повинен був з однієї склянки рису зробити один суші-рол та 10 нігірі.

Є міф, що у Японії суші – страва бідняків. Це не так. Незважаючи на те, що деякі види риби для суші набагато дешевше в Японії, проте готувати суші вдома ще потрібно навчитися. Це наука, яку можна опанувати досконало, лише закінчивши спеціальні трирічні курси.

Особливості суші

Особливості суші

Для суші значущими є низка чинників.

  1. Сорт рису;
  2. Риба;
  3. Приправи;
  4. Палички.

Рис – це взагалі культова страва у Японії та інших східних країнах. Японці навіть шанують рисове божество Інарі-сама. Не даремно для суші використовується лише спеціальний рис, привезений зі Сходу.

Основний інгредієнт для суші – це традиційно:

  • тунець;
  • жовтохвіст;
  • креветки;
  • ікра летючої риби;
  • морський їжак.

Суші багаті на білки і відносно низькокалорійні. Наявність риби в них забезпечує організм корисними мікроелементами та вітамінами.

Суші популярні у всьому світі

Приправи до суші – це зазвичай імбир, васабі, соєвий соус. Палички – традиційні прилади, з яких прийнято їсти суші Сході. У сучасних суші-барах палички бувають двох видів: навчальні, з’єднані між собою гумкою, і звичайні для тих, хто вміє їсти паличками.

Сьогодні японські страви дуже популярні у всьому світі. Їхня кухня корисна і відповідає правильному харчуванню. Адже японці зобов’язані своєму здоров’ю та довголіттю саме особливої ​​філософії прихильності до здорової їжі.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.