Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Гори Карпати - гарний краєвид

Україна багата мальовничими чарівними куточками, де можна приємно провести час. І одним із найкращих таких місць, звісно, є наші гори Карпати. Тут можна гуляти старовинними сосновими, буковими і грабовими лісами, пройтись стежками легендарного Довбуша, підкорити найвищу в Україні вершину — Говерлу, побачити найбільше горне озеро України — Синевир, відпочити на відомому курорті Буковель, побачити водоспади Шипіт та Пробій і багато іншого. Замовити туристичну подорож до Карпат ви можете тут.

Гарний краєвид українських гір (Карпати)

Тури в Карпати: які місця варто відвідати

Карпати надзвичайно мальовничі, в якому б місті ви не гуляли. Це чарівні старовинні ліси, яким багато століть, дивовижні гори, мальовничі річки, озера і водоспади. Але є місця в Карпатах, котрі заслуговують особливої уваги. Ось деякі з них:

 1. Водоспад Шипіт. Дивовижне місце в серці гір, де вода спадає долу по ступінчастим гірським схилам. Висота водоспаду близько 14 метрів, а вода тут кришталево-прозора. Навіть зимою водоспад не замерзає повністю.
 2. Озеро Синевир. Найбільше гірське озеро України, глибоке і прозоре настільки, що ви можете побачити дно. В центрі озера є невеликий острів, тому згори вона нагадує величезне блакитне око. Це загадкове і містичне місце Карпат.
 3. Село Колочава. Знаходиться неподалік від Синевиру. Мальовниче село складають колоритні українські хатини, а протяжність села — близько 15 кілометрі. Тут є мінеральні джерела, надзвичайно гарні краєвиди і цілих десять музеїв, де ви можете дізнатись про багатовікову історію селища і Карпат.
 4. «Астрономічний» замок Шерборн. Він має 365 вікон на кожен день року, 52 кімнати на кожен тиждень і 12 входів, на кожен місяць. Замок чудово зберігся як зовні, так і всередині. Це визначна пам’ятка замкової архітектури.
 5. Ферма оленів. Недалеко біля містечка Хуст ви можете знайти таку цікаву туристичну зупинку. Тут живе близько 300 оленів у своєму природному середовищі, на території у приблизно 57 гектарів. Тварини доволі приязні та ручні, їх можна навіть погодувати, погладити, зробити цікаве фото.
 6. Мукачівський замок Паланок. Один з найвизначніших замків Європи. Він знаходиться на горі, висотою в 68 метрів. Перші згадки про споруду датуються ще XI століттям, а точний час побудови нікому не відомий. Замок пережив безліч битв, осад, змінив купу власників і навіть якийсь час був в’язницею.
 7. Страусина ферма. Знаходиться в містечку Хуст. Так що можна заглянути сюди після відвідин ферми оленів. Страусів можна погодувати хлібом, капустою чи яблуками. Тут ви можете придбати страусині пір’я або яйця, вагою в 1-2 кілограми.
 8. Долина нарцисів. І знову місто Хуст, його дійсно варто відвідати. Це чарівна долина охороняється законом ще з часів Австро-Венгрії.
 9. Термальні басейни Закарпаття. Більше 50 термальних джерел різної мінералізації. Тут можна не тільки відпочити, а і оздоровитись.
 10. Ужгородський замок. Ще один легендарний старовинний український замок. Коли був збудований не відомо, а перші згадки про нього зустрічались уже в IX столітті. Це справжня бойова фортеця, яка витримала безліч битв.
 11. Говерла. Найбільша гора в Україні, висота — 2061 метр. Підкорювати її найзручніше з бази Заросляк. До вершини гори веде дві стежки — більш полога (4.3 км) і крута (3.7 км). Вважається, що підкорити вершину влітку в гарну погоду можуть навіть непідготовлені туристи.
 12. Скелі і стежки Довбуша. Варто також поглянути де мешкав і переховувався видатний лідер карпатських опришків.

І це лише деякі визначні місця Карпат.

Засніжений будинок на тлі зимового пейзажу в Карпатах

Карпати варто відвідати тому що це

 • мальовничі пейзажі;
 • відомі замки і фортеці;
 • знамениті курорти;
 • містичні та фольклорні куточки;
 • кришталеві ріки, озера та водоспади;
 • оздоровчі мінеральні води та багато іншого.

Пасовище та кінь біля гірської річки у Карпатах

Поїздка на Новий Рік в Карпати. Святкування Нового Року (відео компанії “Молодіжний туризм”)

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.