Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Викладач з учнем

Тьютор – це людина, яка поєднує в собі три основні ролі – наставник, консультант та вчитель. Навчання тьюторству https://www.creativeschool.com.ua/insight можливо онлайн, що допомагає зручно отримати бажану професію. Головна діяльність тьютора – це заняття процесом навчання людей, які в цьому потребують. Він допомагає студенту розібратись з усіма темами курсу та домашніми, практичними завданнями, готує його до іспитів. Деякі люди вважають, що професія тьютор з’явилась нещодавно, разом с дистанційним навчанням. Але це поняття виникло ще в 14 столітті у британських університетах, де тьюторами вважали людей, які стежили за дисципліною та відвідуванням студентів. З того часу в жодному навчальному центрі неможливо обійтись без цієї людини. Вона працює як окремо запрошений експерт, так і у штаті співробітників.

Жінка вирішує завдання з дитиною

Сьогодні дистанційне навчання стрімко розвивається. Тому навчитись тьюторству можливо онлайн с будь-якої географічної точки світу. Щоб отримати консультацію від викладача, немає необхідності сидіти на лекціях в аудиторії. Достатньо лише написати куратору в особистому чаті або підключитись до вебінару. Особисте спілкування з викладачем допомагає не тільки підвищити ефективність навчання, а також краще засвоїти отриманий матеріал, розібратись у складній темі та добре здати іспити.

Чому можна навчитись під час навчання тюторству?

Під час навчання тюторству людина зможе розібратись з основними принципами роботи, як їх використовувати в педагогіці та під час повсякденного спілкування с дітьми, школярами чи студентами. Також ви зможете проаналізувати середовище освіти конкретного навчального центру (школи чи університету) та збудувати план використання технології тьюторства. Після навчання ви якісно освоїте тьюторський супровід, який застосовується в навчанні. Зможете оцінити його плюси та обмеження.

Тьютор з учнями молодших класів

Після закінчення навчання людина обов’язково отримує посвідчення встановленого зразка, в якому зазначена інформація про підвищення кваліфікації.

Кому необхідно навчання тьюторству?

Навчання тьюторству необхідно практично кожній людині.

  1. Батькам, якщо ви хочете стати опорою для своєї дитини та докладко зрозуміти головні принципи ефективного виховання та навчання. Після навчання ви освоїте набір інструментів та методів, що допоможе вам зробити свою дитину щасливою та цілеспрямованою.
  2. Керівникам шкіл, якщо ви хочете підвищити продуктивність роботи та кваліфікацію співробітників. Після курсу, ви зможете дати мотивацію вчителям на отримання високих результатів. Також з’явиться можливість вирішити проблеми, які зв’язані з організацією процесу навчання.
  3. Вчителям, якщо ви хочете підвищити свою кваліфікацію та розвиватись в новому сучасному напрямку. Тьюторські інструменті дозволяють отримати додаткову професію – тьютор. Після навчання ви зможете активно застосовувати тьюторські методи та навички на практиці.

Також навчання необхідне студентам, якщо ви не можете визначитись зі своїм основним призначенням. Ви отримаєте нову професію, завдяки якій можна мати додатковий дохід, не виходячи із дому.

Радість учителя й учениці

Принципи навчання тьюторства

Навчання тьюторству базується на трьох головних принципах – теорія, практика та спільнота. Теорію ви будете проходити на уроках, де отримаєте теоретичну інформацію, відео та аудиоматеріали. Практика допомагає краще засвоїти отриманий матеріал. На лекціях надаються практичні вправи та домашні завдання, виконання яких обов’язково перевіряється куратором. Спільнота – третій принцип, в процесі якого кожен учасник отримує індивідуальний супровід. Підтримуюче середовище та корисні знайомства досягаються за рахунок регулярного спілкування з іншими учасниками, випускниками минулих курсів, сертифікованими тренерами. Цей принцип дозволяє перейняти досвід кваліфікованих експертів, які вже мали можливість освоїти свої знання на практиці.

Тьютор – це не нова, але дуже популярна та затребувана професія, яка стрімко розвивається.

Leave comment