Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Особливості індивідуального проектування будинку

Все більше людей вибирають покупку земельної ділянки і будівництво власного будинку замість квартири у великому місті. Це цілком виправдано: життя в місті гірше, ніж на природі з ряду причин. Наприклад, свій будинок краще для виховання дітей, утримання домашніх тварин. За містом краще дихається, повітря чистіше і екологія краще. У людей, які обрали будівництво на своїй ділянці їсть два варіанти: індивідуальний проект будинку або покупка готового рішення.

З покупкою готового будинку все ясно. Існують типові проекти, які годяться для стандартних земельних ділянок. Вони дозволяють заощадити, тому як не потрібно залучати архітектора. Такі будинки зручні, оснащені всім необхідним. Однак все більше людей вважають за краще, щоб їх житло було унікальним, не схожим на інші будинки навколо. В такому випадку підійде створення індивідуального проекту.

Індивідуальний сучасний проект будинку (робота та фото компанії https://ua.dom4m.com.ua/)
Індивідуальний сучасний проект будинку (робота та фото компанії https://ua.dom4m.com.ua/)

Особливості індивідуального проекту будинку

Вибираючи цей варіант, ви зможете повністю з нуля створити будинок мрії. Проект готового будинку дозволяє враховувати наступні нюанси:

 • Бажаний вид з вікон з урахуванням всієї розташованої на ділянці рослинності;
 • Побажання щодо сторін світу, обраного благоустрою;
 • Облік всіх справжніх і планованих будівель;
 • Вибір будматеріалів, оформлення, дрібних деталей і декору;
 • Місця розташування додаткових кімнат: ігровий, вітальні, ванної і так далі.

Часто індивідуальний проект складається з різних частин типових будинків. Частенько клієнтам подобається по одній частині різних проектів: десь мансарда, десь веранда і так далі. Можна створити повністю проект з нуля. Заходьте на сайт https://ua.dom4m.com.ua/proekti-dachnih-budinkiv/ і дізнайтеся варіанти для своєї ділянки вже сьогодні.

Двоповерховий будинок з басейном збудований за індивідуальним проектом
Двоповерховий будинок з басейном збудований за індивідуальним проектом

Як і будь-яке рішення, будівництво будинку за індивідуальним проектом має свої плюси і мінуси. Переваг незрівнянно більше:

 1. Ви можете реалізувати в проекті всі свої побажання. Цей будинок буде на сто відсотків відповідатиме всім параметрам, які ви вкажете. Будь-який проект піде в роботу тільки після повного узгодження з клієнтом;
 2. Ви вибираєте: повне планування, кількість кімнат, їх розмір;
 3. В процесі проектування відразу закладаються комунікації, опалення та водопостачання. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію, якщо не можете визначитися;
 4. Будинок може мати нестандартну форму в залежності від розташування;
 5. Клієнт сам вибирає матеріал обробки, деталі і декор. Також завжди враховуються переваги власників щодо обираних будматеріалів;
 6. Якщо ви плануєте впроваджувати різні технології, наприклад, системи енергозбереження, то це також буде враховано в проекті будинку.

Недоліки індивідуального проектування

 1. Найголовнішим мінусом є висока вартість індивідуального проекту. Типові будинки значно дешевше;
 2. Розробка проекту зазвичай триває від декількох місяць-півроку;
 3. Необхідне ретельне опрацювання кожної деталі, так що вибирайте тільки висококваліфікованого архітектора. Їхні послуги коштують недешево.
Процес будівництва котеджу за межами міста
Процес будівництва котеджу за межами міста

Якщо ви обмежені фінансовим питанням, краще виберіть типовий будинок. Однак якщо питання грошей не стоїть гостро, то індивідуальний проект значно кращий. Він буде враховувати не тільки ваші побажання щодо матеріалів і дизайну, але і розташування на ділянці з урахуванням всіх можливих нюансів. Ви зможете додати безліч нових технологій, додавши енергозберігаючі, екологічні та інші технології.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.