Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Що таке закваска?

VIVO — це закваски з корисними стимулюючими культурами для вашого кишечника, в поєднанні йогурту, кефіру, сиру, вершків або ряжанки. Закваски здаються унікальними за складом бактеріальних культур, продукти, приготовлені з них, не містять зайвих добавок, таких як, сухе молоко, стабілізатори. Вони не містять глютен, а бактерії, які містяться в них, не є генетично модифікованими. Продукція маркується знаками ISO. Завдяки вмісту живих культур бактерії закваски Vivo підтримують мікрофлору кишечника, яка так важлива для імунітету. Ці культури разом з молочною кислотою, що утворюється при підкисленні молока, негативно впливають на патогенні бактерії і грибки при щоденному вживанні. Вони не тільки корисні, а й смачні.

Переваги щоденного використання

Домашній корисний йогрут з полуницею (виготовлений на основі закваски Vivo)
Домашній корисний йогрут з полуницею (виготовлений на основі закваски Vivo)

1.Живі бактерії без шкідливих добавок — прекрасна альтернатива продуктам промислового виробництва з магазину.

2. Годування дітей. Матері охоче вживають закваски для прикорму. Продукти можна давати дітям з 6-місячного віку.

3. Здорова мікрофлора. Йогурти, кефіри, сметана, сир є джерелом пробіотичних штамів.

 4. Без добавок. Тому що готується в домашніх умовах — такі кисломолочні продукти не містять зайвих добавок (загусників, цукру, сухого молока).

 5. Закваски виробляються з бактеріальних культур провідних світових виробників з Франції, Німеччини, Італії та США.

6. Економія. Натуральна їжа не обов’язково повинна бути дорогою. З одного флакона можна приготувати до 8-10 літрів йогурту або кефіру. Це набагато дешевше, ніж купувати ці товари в магазині.

Чому кисломолочні продукти зобов’язані бути присутніми в дитячому раціоні? (відео)

Прості правила приготування йогурту

Якщо ви використовуєте домашнє (сире «коров’яче») молоко або пастеризоване молоко —перед вживанням прокип’ятіть його. Молоко необхідно довести до температури +37 /+ 43°С, що ідеально для розмноження бактеріальних культур. Тому закип’ятіть молоко та охолодіть його до цієї температури (або, в разі ультрапастеризованого молока, просто нагрійте його до певної температури). Кухонний термометр допомагає контролювати температуру. Висипте закваску, наполовину залийте її молоком кімнатної температури, щільно закрутіть кришку і струсніть пляшку до повного розчинення порошку.

Маленький хлопчик ласує корисним йогуртом
Маленький хлопчик ласує корисним йогуртом

Якщо трохи порошку прилипає до дна, вам слід, наприклад, використовувати зворотний кінчик чайної ложки, щоб ретельно втерти його, щоб він розчинився в молоці та отримав максимально тонку консистенцію. Потім весь вміст вилити в молоко при температурі +37 + 43°С. Дайте скиснуть.

Ви можете залишити все це в каструлі, в якій раніше було нагріте молоко (каструля дасть тепло, необхідне для розмноження бактерій). Горщик слід ретельно накрити та утеплити (наприклад, рушником або ковдрою), а потім поставити в тепле місце, щоб запобігти втраті тепла. Укрийте горщик великим рушником або ковдрою. Йогурт потрібно залишити на 8-10 годин в теплому місці, без протягів і в спокої (не розмішувати). Ви можете додати цукру або джему за власним смаком, якщо ви не на дієті.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.