Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Чи варто б’юті майстрам відмовлятися від блокнота?

Нові технології швидко та якісно змінюють наше життя. Звичайно, не оминають вони й змін в індустрії краси. Різноманітні розумні пристрої уможливлюють виконання салонних процедур в домашніх умовах, велика кількість онлайн-помічників допомагає підібрати косметику. Звичайно, є така консервативна сфера, як ведення записів клієнтів. Проте, і цієї сфери прогрес не оминув. Невже в наш час, в час, коли кожен новий день — якісний стрибок в розвитку технологій, є ще майстри, які використовують блокнот та вносять всю інформацію вручну? Звичайно, цей підхід перевірений часом, надійний, але варто від нього поступово відмовлятися. І на те є багато вагомих причин.

Основні причини раз і назавжди попрощатися з блокнотом (наводимо основні недоліки блокнота, як головного інструмента для ведення записів клієнтів):

Недоліки використання блокноту б’юті майстром
Недоліки використання блокноту б’юті майстром

1. Надійність та гарантія збереження інформації. Чи повсякчас не трапляються ситуації, коли розлита чашка кави буквально “знищує” всю клієнтську базу. Чи ніхто не може забути блокнот в громадському транспорті, загубити?.. В один момент всю інформацію, яку накопичували тривалий час, може бути втрачено. Зв’язок з клієнтами розірваний. Такі ситуації є справжньою катастрофою для майстрів індустрії краси, але вони, на жаль, часто мають місце у реальному житті.

2. Непрактичність. Він зручний як джерело інформації на короткій дистанції. Але коли вносити в нього дані протягом тривалого часу, то структура втрачається і знайти потрібну інформацію в потрібний час стає вкрай проблематично. Тут не варто й згадувати про такий аспект, коли інформації настільки багато, що потрібно заводити два, три чи більше блокнотів. Це, в свою чергу, може суттєво вплинути на основні бізнес-процеси в сфері б’юті.

3. Висока вартість. Ні для кого не секрет, що хороший щоденник в твердій обкладинці коштує не менше 300-400 грн. Функціональні можливості, а також об’єм блокнота аж ніяк не відповідають його вартості з точки зору доцільності використання в б’юті сфері.

Сучасний майстер, який іде в ногу з часом, надає конкурентні послуги, прагне бути кращим, повинен використовувати найсучасніші інструменти для організації робочого процесу. Очевидно, що паперовий блокнот ніяк не може бути складовою цього процесу.

Складний графік роботи б’юті майстра (з манікюру)
Складний графік роботи б’юті майстра (з манікюру)

Яка ж альтернатива? Який сервіс здатен не тільки повноцінно замінити блокнот, а й надати більш широкі можливості, відкрити нові горизонти в роботі майстрів б’юті індустрії?

Такий сервіс створено й успішно використовується вже майстрами в Україні.

Додаток GoBeauty — радикально новий підхід до ведення записів.

Смартфон – це частина життя сучасної людини, її помічник. Додаток створено, щоб значно спростити ведення бази майстрами. Безкоштовно встановивши додаток GoBeauty та вивчивши його можливості, Ви раз і назавжди відмовитесь від традиційного паперового блокнота.

Головні переваги додатку GoBeauty для б’юті майстрів

Сучасний та зручний додаток на смартфон б’юті майстра "GoBeauty"
Сучасний та зручний додаток на смартфон б’юті майстра “GoBeauty”

GoBeauty — це цілий ряд переваг, які роблять цей додаток кращим помічником для б’юті майстрів

1. Надійність. Всі дані зберігаються на сервері та доступні в будь-який час та з будь-якого пристрою. Відсутня можливість загубити чи втратити якусь інформацію. Навіть розлита чашка кави абсолютно ніяк не зашкодить інформації.

2. Зручна структура, можливості сортувань, переносів сеансів.

3. Клієнти зможуть бачити всю актуальну інформацію по вашому розкладу, актуальному графіку. Немає потреби постійно телефонувати, відволікати майстра від роботи, уточнювати, записуватися, переносити чи відміняти візити. Система все зберігає, все пам’ятає.

4. Абсолютна безкоштовність. Назавжди! Більше того, записи через додаток конвертуються в приємні бонуси, які можна витратити на шопінг на сайті parfums.ua

GoBeauty — це багатофункціональність. Це поєднання і планера, і прайса, і бази даних, і термінала. GoBeauty — це спілкування, просування своїх послуг, економія часу, еталон сучасного обслуговування. Хіба може традиційний блокнот скласти конкуренцію такому набору функціоналу?

Час змін настав! Трансформація та оптимізація може наступити вже зараз!

Завантажте безкоштовно додаток та відчуйте всі його переваги!

Завантажити додаток можна за посиланнями Версія для Android  Версія для iPhone

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.