Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Огляд недорогих навушників Audio Technica ATH AVC 500

Досить популярною моделлю серед поціновувачів музики є недорогі навушники Audio Technica ATH AVC 500. Такий аксесуар відрізняється гарними технічними характеристиками та якісним звучанням за достатньо невелику вартість. Наскільки вдалою та якісною вийшла модель цього виробника, кожен може вирішити для себе, переглянувши перелік особливостей виробу.

Технічні характеристики моделі

  • діапазон відтворюваних частот: від 10 Гц до 25 кГц;
  • діаметр випромінювачів: 53 мм;
  • номінальний імпеданс: 40 Ом;
  • чутливість: 106 дБ/мВт;
  • максимальний показник потужності 1800 мВт;
  • довжина кабелю: 300 см;
  • вага лише навушників без урахування кабелю: 270 г.

Навушники Audio Technica ATH AVC 500

Варто зауважити, що діаметр випромінювачів в 53 міліметри — це нетиповий показник для таких бюджетних навушників. Зазвичай в цьому ціновому діапазоні виробники пропонують моделі з дещо меншими мембранами — 40 мм. Імпеданс і чутливість знаходяться на середньому рівні. Навушники можна сміливо підключати як до комп’ютерів, ноутбуків, телевізорів, так і до будь-яких мобільних пристроїв.

Особливості конструкції

Навушники Audio-Technica ATH-AVC500 виготовлені з якісних, безпечних та довговічних матеріалів. Дужки сформовані зі стального сплаву та покриті гумою. Подушка всередині доповнена поролоном та зверху обтягнута штучною шкірою, і для більшої надійності прошита ниткою.

Модель дозволяє одним простим рухом регулювати глибину посадки за допомогою металевих пружин. Конструкція на диво продумана, забезпечує дуже високий рівень комфорту. Зовнішні накладки, на яких зображений фірмовий логотип, виготовлені із алюмінію — це доповнює дизайн, та робить його подібним до старших виробів. Такий підхід робить зовнішній вигляд навушників візуально більш дорогим. Також модель прикрашена дзеркальними позолоченими вставками з написами Right і Left, але можна було сміливо обійтися і без позолоти.

Сучасні навушники Audio Technica ATH AVC 500

Звучання

Варто зауважити, що Audio-Technica ATH-AVC500 залишає гарне враження після прослуховування музики або перегляду відео, хоча і виглядає дещо просто в порівнянні більш дорогими аксесуарами цього бренду. Таким чином, можна сміливо заплатити невелику суму грошей за навушники з досить гарним звучанням, або ж назбирати більшу суму та зробити вибір на користь більш дорогих моделей.

Основним плюсом ATH-AVC500 є досить спокійне звучання, без різких акцентів на високих частотах. Якщо налаштувати помірну еквалізацію згідно з графіком амплітудно-частотної характеристики, звучання стане ще більш реальним та підійде для прослуховування музики. Якісний бас, без сумніву, прийдеться до смаку поціновувачам електронної музики.

Підсумовуючи все вищесказане, можна сміливо стверджувати, що навушники можуть здивувати свого майбутнього власника досить високими експлуатаційними характеристиками, продуманою конструкцією, комфортною посадкою та якісним звучанням.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.