Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Підлітковий період — особлива пора для висловлення почуттів, коли людина виходить зі стану дитячої безтурботності, але ще не бере цілковиту відповідальність за своє життя. Це найцікавіший і вельми захопливий етап, коли школа стає необхідною не лише для отримання знань та формування навичок правильної комунікації, а перетворюється на осередок однодумців, місце зустрічі з друзями. Для такого особливого проміжку життя відповідно потрібна література, яка була б максимально близькою до внутрішнього світу підлітка, щоб текст відлунював із його переживаннями, приклад книжкових персонажів навчав би, як впоратися з проблемами, подолати свої страхи, порозумітися з однолітками й дорослими, як приймати правильні рішення в різних ситуаціях.

Підліткове щастя — у вчасно залишених мудрих порадах від батьків та проведений разом із ними час. Інколи може здаватися, що між старшими й поколінням, яке підростає, лежить нездоланна прірва нерозуміння, натомість варто лише вчасно приділити увагу розвитку стосунків. На прикладі головної героїні книги «Черевичок кенгуру серія Лотта та її катастрофи» можна простежити зміни у ставленні дітей до батьків, коли дорослі сприймаються не як суперники, а як союзники.

Фрагмент книги «Черевичок кенгуру» автора Аліс Пантермюллер
Фрагмент книги «Черевичок кенгуру» автора Аліс Пантермюллер

Усі історії Лотти в перекладі українською

Окрім видання текстів українських письменників, видавництво «Школа» співпрацює з численними популярними авторами з інших країн: Польщі, Німеччини, Англії, Росії, Білорусі, Чехії. Це дає можливість познайомити дітлахів зі світовою спадщиною літератури українською мовою за доступною ціною.

Однією з цікавих для сучасного читача письменниць є німецька авторка Аліс Пантермюллер. Цикл книг про пригоди 10-річної дівчинки із серії «Лотта та її “катастрофи”» здобув велику прихильність серед книголюбів та була перекладена багатьма мовами. Чудові стильні ілюстрації, які допомагають поринути у світ щоденних витівок та нескінченних пригод Лотти, її родини та друзів, виконані Даніелою Коль. Україна не вперше чує про цю історію, адже серія «Лотта та її “катастрофи”» нараховує 10 частин.

Скрізь повно кроликів (Аліс Пантермюллер) – книга 1
Скрізь повно кроликів (Аліс Пантермюллер) – книга 1

Щоб не проґавити спеціальних пропозицій на книги про витівки улюблених героїв, видавництво «Школа» пропонує книголюбам зареєструватися в офіційній інтернет-крамниці та долучитися в соціальних мережах, підписатися на оновлення й отримувати сповіщення про актуальні ціни та періодичні акції.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.