Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Варіанти зачісок, коли віскі виголювалося, були на вершині популярності в минулому столітті. Подібні чоловічі зачіски дозволять виглядати зухвало, стильно і акуратно. Екстравагантні зачіски з поголеними скронями і потилицею підкорюють своєю різноманітністю.

В даний час на таку прекрасну зачіску звертають увагу більшість знаменитостей. Укладання з поголеними скронями і потилицею дивним чином поєднується з довгим хвостом. При цьому на просторах інтернету існує величезна різноманітність зачісок, що дозволяють створити брутальний образ кожній молодій людині.

Подібна універсальна зачіска дозволяє втілити в життя безліч сміливих і креативних ідей. Наприклад, можна виголити частина голови. Також існує варіант виконання оригінального візерунка на голові.

Завдяки зачісці каре з поголеними скронями вдається значно перетворити зовнішність, проте до вибору такої зачіски слід підходити строго індивідуально. Подібний стиль з поголеними скронями і потилицею поєднує в собі нотки екстравагантності, мужності і сміливості.

Виголені скроні ідеально поєднуються з різною довжиною волосся в області верхівки. Для цього верхні волосся необхідно укласти на бік. Потім їх зачісують назад і залишають в злегка недбалому стилі. Можна поекспериментувати з чубчиком: укласти зачіску для хлопчиків на бік або розподілити по лобі.

Переваги коротких чоловічих стрижок з поголеними скронями і потилицею


чоловіча стрижка з поголеними скронями і потилицею

До значимим переваг зачісок на базі стрижок з поголеними скроневими і потиличною частинами прийнято відносити наступне:

 • можливість творчих експериментів і практичної реалізації широкого спектру сміливих задумів. Передбачається можливість виголити тільки тонку смужку або півголови. Органічно виглядає і, щось середнє. «Класика» передбачає плавний перехідний рівень від мінімуму скроневої області до більш довгим пасмам на маківці. За бажанням, може бути розглянута модель контрастного типу. Якщо вам подобаються зачіски з поголеними віскмі і середніми волоссям в потиличній зоні, радимо придивитися до стрижки шапочка на коротке волосся. У цьому випадку буде виконаний перехід від пасом довгого типу до коротким. Ще більш оригінальною вважається можливість здійснення стрижки з єдиним виголеним скронею або отриманням малюнка, аналогічного стильним татуювань;
 • можливість здійснення візуальної корекції будь-якого типу особи.

Стрижка, передбачає поголену бічну і потиличну область, може істотно коректувати особи квадратного, овального або повненькі типу.

Вона ефективно відволікає візуальне увагу від з’являються зморшок. Упорядковує структуру волосся жорсткого типу. На відміну від чоловічої стрижки андеркат, є не менш актуальним варіант для кучерявою шевелюри. Приносить у зовнішній образ кучерявого хлопців особливий шарм і елемент мужності ; фактична відсутність труднощів з подальшим укладанням. Для додання свіжості моделі зачіски досить спеціального воску / гелю. Стрижка не має значущих недоліків. Слід тільки найбільш радикальні варіанти укладок поєднувати з костюмами та аксесуарами ділового типу. Більш сміливі хлопці можуть зробити короткий ірокез з поголеними скронями.


чоловіча спортивна стрижка з поголеними скронями і потилицею

Стрижка топ Кнот

Свою назву стрижка top knot отримала від двох англійських слів: «верхівка» і «вузол». Вона бере свій початок з Японії, де в стародавні часи її носили самураї.

Найбільше стрижка топ Кнот підійде людям з круглою і овальною формою обличчя, до того ж чоловікам з прямими або не дуже кучерявим волоссям. Густота волосся також в цій стрижці грає важливу роль, тому що на рідкісних тонких волоссі стрижка буде виглядати не дуже. Така стрижка ідеально поєднується з бородою і легкої неголеністю.

Мінімальна довжина пасм для цієї зачіски складає 15 сантиметрів, що приблизно дорівнює довжині долоні.

Робиться як не можна просто – достатньо зібрати подовжені волосся в гумку, зав’язуючи на маківці, а можна і нижче.

Види стрижок: виголені скроні з хвостом, бокс і напівбокс і ін.

Зачіски, отримані на базі даних стрижок, мають велике видове різноманіття. Давайте розберемося, як вибрати стрижку. Найбільш поширеним варіантом вважається класичне виконання. В даному випадку, функціонально виголюється не тільки скронева частина, але і в інших частинах голови. Зачіска з поголеними скронями і хвостом виглядає досить солідно.

Довжина пасом не може перевищувати рівень 5-ти см.

Серед стрижок популярні прості у виконанні бокс і напівбокс. Бокс нагадує шолом стародавнього гладіатора. Виборювати повинні потилицю і віскі. Напівбокс вважається, трохи, подовженої різновидом стандартного боксу. Крім цього, найбільш відомими варіантами таких стрижок є: • британка . Має проділ вираженого бічного типу і об’ємну структуру верхньої шевелюри. Виборювати скроневі області повинні бути гладко укладене; • боб. Верхні пасма довгого виду повинні бути закручені у внутрішньому становищі. Боб є однією з різновидів короткою класичної стрижки; • канадка. Більш акцентоване увага на довгій формі чубчика, яку підкреслюють виголені скроні. Більш укорочений варіант чубка характерний Канадка; • їжак і бобрик. Вони відносяться до спортивних зачіскам. Для зачіски характерні короткі форми пасма в верху голови. Спортивні стрижки робляться по типу закругленою форми. Бобрик аналогічний по виконанню, але має форму квадратного виду; • подвійне каре. Зачіска також побудована на присутності виголених скроневих областей. Нижня частина шевелюри залишається короткою і не повинна перевищувати 5-ти см. Для верхньої частини характерно більш значна довжина волосся, складова величину до 8-ми см. • майданчик. Волосся в нижній області підстригаються коротко, а зверху повинні бути довші за розміром пасма; • вояж. Характерна особлива функціональна розділяє лінія, яка акцентує увагу на довгому волоссі вгорі і на коротких – в нижній.


зачіска британка з виголеним потилицею і скронями


стрижка канадка з подовженою чубчиком, поголеними скронями і потилицею

Кому підходять?

У більшості випадків сучасні стрижки зі збрити боками воліють молоді хлопці, в той час як чоловіки більш зрілого віку звертають увагу на подібні форми набагато рідше. Якщо ви зустрінете такого – знайте, що рішучості і внутрішньої сили йому не позичати.

Найрозкутіші представники сильної статі можуть ідеально поєднувати в одному образі діловий костюм і екстравагантну укладку.

Незважаючи на те що всі зачіски з укороченими скронями відносяться до молодіжних стрижок, стилісти в один голос стверджують, що це не більше ніж забобони, які знаходяться виключно в наших думках.

Чоловічі стрижки з поголеними скронями з назвами і прикладами

Чоловік середніх років з подібною зачіскою має всі шанси виглядати привабливо і сексуально в очах жінки. Втім, варто врахувати, що зачіски з укороченими скронями підходять далеко не кожному.

З такого роду стрижками імпозантно виглядають тільки володарі круглих і квадратних осіб.

Справа в тому що збрити боки візуально подовжують обличчя, тому чоловікам високого зросту з овальними витягнутими формами вони не рекомендуються, так як при подібних стрижках зазнають серйозних змін загальні пропорції всього вигляду і часто не в кращу сторону.

Чоловічі стрижки з поголеними скронями з назвами і прикладами

Особливості укладок чубчика і виконання зачісок для чоловіків з голеними боками

Короткі модельні стрижки з поголеними скронями передбачають можливість різноманітного укладання чубчика:

 • в разі бажання мати старанний вигляд, оптимально підійде стрижка з чубком на бік або гладке укладання чубчика;
 • створення образу «шпигуна» із знаменитих блокбастерів сприяє можливість зачесати вашу чубок назад і укласти її з використанням професійного гелю / воску;
 • вид романтика або чарівного гульвіси створять повисли недбало пасма.

В цілому, як видно на фото, все зачіски на базі стрижки з поголеною скронево-потиличної частиною мають свої певні особливості. Простий варіант обраної моделі може бути зроблений в кожній перукарні. Однак, більш екзотичні варіації вимагають присутності високопрофесійного майстра.

каре

Це ідеальний варіант французької стрижки на середні волосся. Каре підійде до будь-якого овалу обличчя. Вона має на увазі обсяг, багатошаровість і легкість. Стрижка каре у французькому стилі може бути виконана як з чубчиком, так і без неї.

Існують такі різновиди французького каре:

 • класичне;
 • каре зі зміщеним центром;
 • асиметричне;
 • подовжене;
 • боб-каре.

французька стрижка на коротке волосся

Сьогодні все більшої популярності набирає «дике» каре, яке було в моді у Франції в 80-х роках. Ця стрижка з ковбойських характером повертається в список модних трендів. Техніка виконання її проста. Спочатку волосся стрижуть під подовжене каре з каскадом, а потім за допомогою природної сушки і текстурируются спрею домагаються бажаного результату.

Укладання модної зачіски для хлопців в домашніх умовах


стрижка майданчик з чубчиком середньої довжини поголеними скронями і потилицею

При наявності певного досвіду, подібна зачіска може бути змодельована і в домашніх умовах. Вам знадобляться гострі ножиці, щітки / гребінця і спеціальної машинка. Алгоритм отримання зачіски передбачає наступні дії:

 • пасма повинні бути зволожені і зачесане в 2-х направляючих векторах. Волосся на маківці зачісується в напрямку чола, а від потилиці і в області скронь – в сторону руху їх стандартного зростання ;
 • на машинку повинна бути функціонально встановлена мінімальна насадка. Акуратно направивши і злегка притиснувши пристрій до поверхні своєї голови, підстригається її скронева і потилична область. Волосся після технологічної обробки спеціальною машинкою не повинні бути більше 5-ти см ;
 • далі, оформляється верхня шевелюра. Довжина залишених пасом регулюється, виходячи з особистих переваг і обраного виду сучасної зачіски;
 • найбільш відповідальним етапом вважається правильне оформлення плавного і, одночасно, чіткого візуального переходу від області волосся виголеного типу до довгої частини волосся;
 • після обробки верхніх пасом необхідно ретельно дослідити якість стрижки і акуратно усунути різні нерівності. Для додання вашої стрижці необхідної форми допускається використання бритви або пристрою без насадки для функціонального підстригання різних типів волосся;
 • на завершальній фазі бажано вимити голову і ретельно укласти бажану зачіску за допомогою фена. Використання стайлінгу дозволить руками змоделювати будь-яку форму, а застосування фена – надати зачісці потрібну вам напрямок.

Чоловічі зачіски з поголеними скронево-потиличною частинами дозволяють їх власникам виглядати завжди абсолютно сучасно і підкреслено стильно. Вибір такої зачіски справедливо вважається яскравим проявом індивідуальності і вираженого чоловічого начала.

опис стилю

У Франції завжди приділяли увагу перукарського мистецтва. Чого тільки варті складні високі перуки, прикрашені квітковими композиціями, фруктами, фігурками. Рясно посипалися борошном, золотим піском, подібні конструкції доставляли чимало незручностей знатним дамам. Щоб зберегти зачіску припадала спати сидячи, інакше перуку втратив би первозданний вигляд. У XIX столітті на зміну складних композицій прийшли більш практичні варіанти. Зачіски на основі плетінь і пучків прикрашалися стрічками, для додання пишності, обсягу дами використовували шиньйони.

Все змінилося в XX столітті, з’явилося безліч цікавих стрижок, які виконуються на середні і короткі волосся. Панянки швидко оцінили практичність подібних моделей, не потрібно було годинами крутитися біля дзеркала, пригладжуючи непокірні кучері. Стильні каре, паж, гаврош, Суассон стали ультрамодними не тільки у Франції, поступово стрижки завоювали весь світ.

Цікавий факт! Родоначальником зачісок вважають Олександра де Парі, який створив шпильку-краб для знаменитої «Мушлі». Не менш відомий Антуан де Паріс, автор стрижки боб, гарсон, каре, а також перший хто запропонував фарбувати волосся в бузковий, рожевий, блакитний колір, експериментував з мелірування.

Характерні риси французького стилю:

 • природність – відмінна риса француженок, не зустрінеш на вулицях панночок в строкатих нарядах, строгість, витонченість стилю розбавляються легкої недбалістю;
 • макіяж не приховує природну красу, а лише підкреслює переваги зовнішності, доглянута шкіра з рівним тоном, помада природних відтінків і трохи туші на віях – стандартний макіяж молодих і зрілих француженок;
 • основою стилю вважається зачіска, взуття та сумка, панянки можуть роками носити одну і ту ж стрижку, ідеально підібрану по типажу зовнішності;
 • переважно це розпущене локони з легкої хвилею, також популярні зібране волосся в пишні укладання, що зберігають природність форми;
 • воліють наповнювати гардероб базовими речами, приділивши увагу якості матеріалу і пошиття, елегантний смарт кежуал дозволяє залишатися жіночною, витонченою при будь-яких обставинах.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.