Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Питання, розглянуті в матеріалі:

 • У чому особливості процедури напилення брів
 • Які є техніки напилення брів
 • У чому переваги і недоліки напилення брів
 • Як проходить процедура
 • Скільки вона коштує
 • Як видалити пудровим напилення брів

Кожна жінка, яка стежить за своїм зовнішнім виглядом, мріє про красивих і доглянутих бровах. Завдяки розвитку б’юті-технологій домогтися цього можна за допомогою новітніх технік. Багато провідних косметологи і знаменитості віддають перевагу такого різновиду перманентного макіяжу, як тіньовий напилення. Щоб ви теж зробили вибір на користь цієї техніки, давайте розберемо, що таке напилення брів і як його роблять.

Що це таке?

Пудровим напилення брів – нова техніка перманентного фарбування брів, при якій пігмент наноситься лише у верхні шари шкіри, створюючи ефект легкого оттеночного фарбування. Техніка дозволяє підкреслити і мінімально скорегувати природну форму і лінію брів, імітуючи професійний макіяж олівцем або тінями. Саме за красивий, м’який ефект димки, який виглядає акуратно і натурально і зберігається досить тривалий час без необхідності щодня витрачати час на макіяж, ця техніка користується великою популярністю.

Пудровим напилення брів - нова техніка перманентного фарбування брів

Скільки тримається результат

Піксельний напилення брів

Відповісти на питання, скільки по часу, протягом якого періоду, буде триматися ефект, складно. Згідно із загальним правилом, результат зберігається протягом року, після чого потрібне проведення коригувальних заходів.

Фактори, що впливають на збереження результату:

 • вік: до 25 років все регенераційні процеси йдуть активно, тому результат тримається не більше року, після досягнення 40 років – пігмент здатний триматися до 4 років;
 • активність метаболічних процесів в організмі;
 • частота застосування скрабів, пілінгів, що видаляють поверхневий шар шкірного покриву і частина пігменту;
 • робота імунної системи, іноді пігмент відторгається організмом на 90%;
 • часте відвідування солярію, перебування під відкритими променями сонця, купання в солоній воді.

Відмінності від мікроблейдінга

Пудровий татуаж брів багато в чому схожий на іншу популярну техніку – мікроблейдінг, проте все ж ці популярні способи зробити свої брови ідеальними мають суттєві відмінності. Мікроблейдінг має на увазі імітацію натуральних волосків за допомогою мікронадрезов, які заповнюються пігментом, в той час як пудровим напилення створює ефект м’якої розтушовування тінями за рахунок точкової промальовування, а значить, шкіра травмується набагато менше. Завдяки тому, що пігмент вводиться у верхні шари шкіри на дуже невелику глибину, процес відновлення після процедури пудровий татуажу проходить значно швидше і легше, а дискомфорт під час татуажу практично не відчувається.

Максимально натуральний ефект досягається за рахунок напівпрозорого нанесення пігменту і можливості змішувати відтінки.

думка експертів

Тіньовий напилення в більшості випадків досить високо оцінюється дерматологами і косметологами. Багато фахівців вважають, що це один з найбільш сучасних, малотравматичних способів створення перманентного макіяжу, який дозволяє домогтися найбільш природного ефекту. Вони рекомендують його дуже багатьом своїм клієнтам.

Невелика частина фахівців відноситься до цієї методики скептично. Говорячи про те, що це таке – пудові напилення брів, вони відзначають, що це все ж травматична процедура, яка може обернутися для пацієнтів різними ускладненнями. Також вони зазначають, що така методика вимагає постійної корекції, яка, як правило, проходить гірше, ніж перша процедура, тому своїм клієнтам вони вдаватися до цієї б’юті-новинки не рекомендують.

Вам буде цікаво:

 • Скільки триматися брови після татуажу?
 • Що таке біотатуаж і як його роблять? Читайте в цій статті.

Крім того, фахівці відзначають, що перманентний макіяж такого типу можна робити далеко не у всіх майстрів, так як ця техніка сама по собі досить складна. Вони рекомендують проходити цю процедуру тільки у перевірених майстрів і дуже уважно ставитися до догляду за татуажем після його нанесення. Такий підхід, на думку експертів, дозволить клієнтам уникнути неприємностей, пов’язаних з цією технікою нанесення татуажу, і отримати від неї кращі результати.

Переваги і недоліки

Як і будь-яка інша процедура перманентного татуажу брів, техніка пудровий напилення має свої переваги, які вигідно виділяють її серед аналогічних. Серед них варто виділити наступні:

 • максимально натуральний ефект за рахунок напівпрозорого нанесення пігменту і можливості змішувати відтінки;
 • процедура практично безболісна, так як глибина введення фарбувального пігменту мінімальна;
 • тривалий ефект професійного макіяжу брів – від року до п’яти років при правильному догляді і своєчасних коригувань;
 • не завдається шкода натуральним брів, так як відбувається лише фарбування простору між волосків.

До недоліків пудровий татуажу можна віднести неможливість кардинально поміняти форму брів або скорегувати серйозні вади. Ця техніка найбільш всього підходить жінкам акуратних брів від природи і дозволяє підкреслити їх природну красу. Однак досвідчені майстри при необхідності успішно поєднують техніки мікроблейдінга і пудровий татуажу для досягнення найбільш природного результату.

корекція

Коригування результату знадобиться обов’язково. Точний час процедури залежить від якості використовуваного препарату, стажу роботи майстра. При використанні перевірених Пігментується засобів, ефект протримається протягом 2-4 років. Після чого будуть потрібні коригувальні процедури. Якщо недосвідчений майстер використовує неякісні продукти, то корекція знадобиться вже через півроку.

Кому підійдуть пудровие брови, а кому краще вибрати інші техніки?

Техніка пудровий напилення ідеально підійде в тому випадку, якщо:

 • необхідно добитися стійкого ефекту перманентного макіяжу, максимально наближеного до природного;
 • колір брів значно відрізняється від кольору волосся, і є бажання змінити їх відтінок для більш гармонійного поєднання з зачіскою;
 • хочеться домогтися чіткого контуру брови, зробивши її візуально більш акуратною і оформленої;
 • волоски ростуть нерівномірно і є порожні ділянки, які необхідно заповнити кольором без необхідності промальовування окремих волосків;
 • брови швидко вигоряють на сонці і виглядають блідими.

Таким чином, пудровий татуаж буде доречний, коли форма і густота зростання брів вас повністю влаштовує, і необхідно лише добитися стійкого ефекту легкого макіяжу, підкресливши їх природну красу і більш чіткий контур. Якщо ж потрібно змінити форму і додати візуальної густоти і обсягу волосках або відтворити лінію брів повністю, зробивши її більш активної, краще звернути увагу на процедури мікроблейдінга або класичного татуажу.

Пудровий татуаж буде доречний, коли форма і густота зростання брів вас повністю влаштовує

Рекомендується використовувати відтінок на пару тонів темніше натурального кольору брів, який допоможе створити візуальний обсяг і довше збереже насиченість косметичного ефекту.

Кому може підходити дана процедура?

Як ми вже і говорили, пудровий татуаж допомагає вирішити ряд проблем, пов’язаних з естетичної непривабливістю брів. Наприклад, вони можуть містити лисини, бути занадто рідкісними або надто густими, навіть хаотично стирчать в різні боки. Тому дана техніка буде корисна в наступних випадках:

 • Якщо у вас дуже густі брови, частково містять голі ділянки.
 • Коли у вас надто світлі брови, істотно відрізняють від основного тону волосся.
 • Якщо у вас часто і швидко вигоряють волоски, і немає чітких контурів.
 • Коли волоски ростуть хаотично і не виражений чіткий контур.

І, звичайно, апаратне пудровим напилення брів стане прекрасним варіантом для жінок і дівчат, яким хочеться позбавити себе від щоденного їх малювання і підведення. Особливо цього не хочеться робити рано вранці і в жаркий літній час.

Простіше кажучи, татуаж – це вихід при елементарної людської ліні. Більш того, він допомагає зберегти красу під час поїздки на море. Як кажуть ті, хто це робив: прокидаєшся після сну, а ти вже у всеозброєнні; виходиш з води, всі мокрі і бліді, а ти – просто чарівна.

Цілком природно, що пудровие брови (напилення) додають обличчю доглянутий і акуратний вигляд. Вони підбираються суто під колір волосся, шкіри і не виділяються на загальному тлі, як щось кричуще і навіть зайве.

пудровий татуаж

Підготовка до процедури

Для того, щоб процедура пройшла швидко і комфортно, рекомендується підготуватися до неї заздалегідь. За кілька днів до візиту в салон відмовтеся від вищипування і будь-якого фарбування брів, візитів в солярій і косметологічних процедур, щоб під час процедури шкіра і брови були в максимально природному стані. Крім того, необхідно обмежити на цю область вплив поживних кремів і масел, які розм’якшують шкіру і можуть посприяти тому, що пігмент після нанесення розпливеться, і корекцію доведеться робити набагато швидше і частіше. У день, коли буде проводитися процедура, слід відмовитися від вживання кави і алкоголю, це зведе до мінімуму неприємні відчуття під час процедури, зробивши її практично безболісною. Рекомендується також скоротити споживання рідини за добу до процедури, щоб зменшити набряклість шкіри.

Фото до і після

Натуральний татуаж брів відрізняється тривалим періодом загоєння. В середньому, він триває протягом місяця. Якщо нехтувати уходовой процедурами, то термін збільшиться до декількох місяців. У перший день може спостерігатися легка набряклість і почервоніння. Відразу після фарбування на бровах у клієнта утворюються скориночки, що мають більш темне забарвлення ніж та, яка повинна вийти за підсумком. Якщо подивитися на пудровие брови фото до і після, можна побачити, що відтінок брів після загоєння став природним і натуральним. Подивитися, як виглядають роботи можна на фотографіях, розміщених нижче.

загоєння по днях (фото і етапи)

Процес і етапи загоєння пудрових брів ділиться на кілька стадій. Щоб зрозуміти як заживає татуаж, ознайомимося з етапами відновлення:

 • 1 етап . У перший день навколо брів спостерігається легке почервоніння, може з’явиться сокровіца. Набряклість зазвичай проходить протягом 1-2 годин після процедури. Якщо утворюється сукровиця, то рекомендується її протирати ватним тампоном, змоченим в дезинфицирующем розчині хлоргексидину.
 • 2 етап . На 2-й день фарба на бровах набуває темний і пігментований відтінок, форма також виходить за межі норми. Це абсолютно нормальна реакція організму на введений пігмент. У цей день забарвлену область не можна промивати і наносити на неї косметичні засоби. Дозволено обробляти хлоргексидином і загоюють мазями.
 • 3 етап . У цей період фарба темніє через поширення матеріалу під шкірою. У жінки з’являється сукровиця і тонка плівка. У ці дні також заборонено використовувати косметичні продукти.
 • 4 етап . З’являються скоринки, що супроводжується невеликою скутість рухів. Цей процес свідчить про початок загоювального процесу. Це природна реакція організму на травматизацію шкірного покриву. Прибирати їх самостійно заборонено, так як це може привести до збільшення терміну загоєння, появі кровотечі, вимивання пігменту разом з лімфатичної рідиною. Через освіти кірочок колір брів може стати нерівномірним, переривчастим.
 • 5 етап . Кірка починає тріскатися і через кілька днів відпадає, брову набуває природний і натуральний вигляд. В цей час клієнт може виявити невелике свербіння і набряклість.

Через тиждень після процедури можна повноцінно вмиватися. Однак і в цей час рекомендовано з обережністю використовувати деякі косметичні продукти і відмовитися від пілінгів. Через рік загоєні брови можуть почати тьмяніти, тому буде потрібно корекція.

техніка напилення

За часом процедура займає в середньому один годину у досвідченого майстра і включає в себе наступні етапи:

За часом процедура займає в середньому один годину

 1. Підготовка шкіри. За допомогою м’яких косметичних і дезінфікуючих засобів шкіра очищається перед процедурою.
 2. Корекція брів. Майстер видаляє зайві волоски, створюючи акуратну форму натуральних брів, які послужать основою для майбутнього пігментація. На цьому етапі за бажанням клієнта можна провести процедуру місцевого знеболювання.
 3. Промальовування ескізу майбутнього татуажу. Спеціальним косметичним олівцем майстер намічає точну форму брів і ділянки, яким потрібно приділити особливу увагу під час промальовування.
 4. Вибір відтінку і заповнення простору між волоссям пігментом. Як правило, рекомендується використовувати відтінок на пару тонів темніше натурального кольору брів, який допоможе створити візуальний обсяг і довше збереже насиченість косметичного ефекту. Потім майстер, використовуючи апарат зі стерильною насадкою, вводить фарбу в верхні шари шкіри через мікроскопічні точкові проколи, які заповнюються пігментом. Найбільша кількість кольору наноситься в місці зламу брови і точково в порожнечі між волосками, щоб колір вийшов насиченим, рівномірним, але при цьому напівпрозорим, димчастим.
 5. Закріплення готового татуажу спеціальними антисептичними і загоюють засобами.

Завантажити ще

Як відбувається процедура?

Сама процедура, за словами фахівців, займає приблизно 40-50 хвилин, рідше доходить до 1 години. Наприклад, за розповідями деяких клієнтів, тільки на реконструкцію однієї брови у майстри може піти 20-25 хвилин. Все залежить від кожного випадку окремо.

Починається робота майстра татуажу з попередньої оцінки стану брів. На даному етапі він визначає, який обсяг роботи йому належить виконати. Далі здійснюється корекція (якщо це необхідно), підбирається колір і робиться попередній ескіз майбутніх брів. Виконується він спеціальним олівцем.

І, нарешті, майстер розкриває герметично запечатану голку, бере фарбувальний пігмент і після процедури знеболювання починає вносити його по заданому контуру.

Після закінчення процедури фахівець обов’язково проводить лекцію, в якій дає поради по догляду за гояться бровами. Багато клієнток косметичних салонів також розповідають, що після татуажу їм вручали невеликі тюбики лікувального крему, наприклад, «Бепантен +».

Догляд після процедури

Після того, як майстер завершив свою роботу і настав період загоєння оброблених ділянок шкіри, необхідно поберегти брови від переохолодження і тертя, а також від впливу вологи, пилу і

До обробці брів, покритих тендітної скоринкою, слід поставитися дуже уважно
сонячних променів. Не рекомендується виходити на вулицю без сонцезахисних окулярів, що закривають брови. Від декоративного макіяжу на час загоєння варто відмовитися – тональний крем і косметичні засоби для брів можуть викликати роздратування, що призведе до порушення цілісності малюнка. Можливе лише використання мазі або крему, який буде сприяти регенерації і захищати від ультрафіолету. Як правило, майстер підбирає загоює засіб, виходячи їх особливостей і чутливості шкіри клієнта. При цьому до обробки брів, покритих тендітної скоринкою, слід поставитися дуже уважно і відповідально, адже від цього залежить фінальний результат.

Чи боляче робити татуаж?

Варто відзначити, що дана техніка забарвлення брів вважається однією з найбільш безболісних. Вона полягає лише в нанесенні пігменту на шкіру, при цьому він не проникає у внутрішні шари. Під час нанесення матеріалу можливі легкі поколювання. При їх непереносимості проводяться ін’єкції знеболюючими препаратами. Дискомфорт може відчуватися після проведення процедури, в таких випадках використовуються загоюють і зволожуючі мазі.

Цікаві пости:

Чим відрізняються джинси мом від бананів: знайди 10 відмінностей

Джинси мом і бойфренди: відмінності крою і посадки

З чим носити джинси МОМ (80 фото): підкреслюємо фігуру і гарний смак

Джинси розмір 30 – це якийсь український: американські та вітчизняні стандарти маркування

З чим носити кюлоти влітку: фото-підбірка з 80 яскравих луків

Схожі статті:

 • З чим носити пудровим пальто: 5 цікавих рішень
 • Нитки Аптос для підтяжки обличчя: фото до і після, вартість, показання та протипоказання, реабілітація
 • Ін’єкції гіалуронової кислоти для особи: фото до і після, ефект, ціни, протипоказання
 • Лазерна епіляція – шкідливо для здоров’я: протипоказання, побічні ефекти, думка …
 • Стиль кежуал в одязі для жінок після 40: 9 хитрощів
 • Як правильно створити стиль бохо в одязі, фото для тих кому за 40: 18 помітних образів

Протипоказання

Перш ніж зважитися на перманентне фарбування брів, слід проконсультуватися не лише з майстром, який буде виконувати процедуру, але і з лікуючим лікарем. На жаль, процедура пудровий татуажу проходить не всім і протипоказана при:

 • будь-яких вірусних захворюваннях;
 • вагітності та грудному вигодовуванні;
 • наявності шрамів і рубців на бровах;
 • алергії на компоненти пігменту;
 • цукровому діабеті;
 • поганий згортання крові.

На відео показано як створюються ідеальні брови на цілий рік без дискомфорту.

За допомогою пудровий татуажу брів можна забути про необхідність підфарбовувати брови мінімум на рік.

Плутанина між поняттями нано татуаж і мікроблейдінг

татуаж брів

Обидві ці процедури відносяться до перманентного макіяжу, через що виникла плутанина в поняттях. Нанонапиленіе виконують апаратом з голкою, мікроблейдінг – з лезом-насадкою. Такий насадкою робляться неглибокі мікро порізи на шкірі (товщина леза – не більше 0,2 мм), через які вводиться пігмент.

Через різного принципу введення фарбувального складу нанонапиленіе відрізняє:

 • менша травматичність;
 • більше можливостей,
 • чіткі лінії;
 • м’яка растушевка.

Тривалість ефекту і подальша корекція

Ефект пудровий макіяжу зберігається в середньому від року до п’яти років. На насиченість пігменту впливає не тільки дбайливий догляд, захист від ультрафіолетових променів і агресивних косметологічних процедур, а й індивідуальні особливості шкіри. Як правило, пігмент виводиться швидше при жирному типі шкіри, в той час як на більш сухий, а також вікової шкірі пігмент буде залишатися яскравим набагато довше. Барвник не вимивається повністю, але з часом рівномірно світлішає. Своєчасні корекції здатні максимально продовжити стійкість пудровий татуажу. Першу корекцію рекомендується провести не раніше ніж через два місяці після проведення основної процедури. Це дасть можливість закріпити отриманий результат, посилити колір і при необхідності додатково опрацювати деякі ділянки або контур брови.

Для кого пудровим напилення брів не підходить

Для кого пудровим напилення брів не підходить

Хороший майстер не буде схиляти пацієнтку до проведення процедури, якщо бачить якісь обмеження до неї. Це можуть бути як захворювання, так і зовнішні стилістичні особливості. Так, пудровим напилення не рекомендоване в таких випадках:

 1. Особам, які схильні до алергічних реакцій, а також мають підвищену чутливість до різних продуктів і компонентів ліків. У цьому випадку висока ймовірність розвитку алергії, впоратися з якою буде дуже складно, оскільки фарбу майстер вводить в шар епідермісу.
 2. При дуже рідкісних волоссі. В цьому випадку пудровая техніка не дозволить приховати сильні недоліки. Є інші способи поліпшити зовнішній вигляд настільки рідкісних брів. Зокрема, використання препаратів на основі латанопроста (наприклад, Careprost), які зазвичай застосовуються для збільшення довжини вій, цілком можна використовувати і для рідкісних брів. Через пару місяців буде помітний ефект – волосків стане набагато більше.
 3. При наявності великої кількості сивого волосся. Вийде дуже дивний ефект, коли майстер точково завдасть фарбу певного відтінку, а самі брови (частина волосків) вже не мають пігменту. Стилістично це виглядає дуже незграбно.
 4. Цукровий діабет. При цьому ендокринній захворюванні є проблеми з еластичністю судин, а тому процеси регенерації і загоєння проходять вкрай важко, довго і болісно. Таким пацієнтам можна робити татуаж тільки при тривалому рецидив захворювання.
 5. Під час захворювань (шкірних і системних). У першому випадку говорять про запальних процесах безпосередньо на шкірі, особливо якщо вони виражені дуже сильно. При невеликих висипаннях і прищиках майстер може все ж зважитися на проведення процедури, хоча тривалість носіння таких брів може бути трохи нижче. Крім того, запалення часто протікають на жирному типі шкіри, де будь-який татуаж сходить набагато швидше. До системних захворювань відносять в тому числі і застуду, а тому навіть невелике нездужання (провісник застуди) – це привід для того, щоб відкласти процедуру.
 6. Під час вагітності та годування. Гормональний фон цих клієнток дуже нестійкий. Він впливає на особливості шкірних покривів. В результаті фарба на таких пацієнток сідає гірше, та й тривалість носіння брів знижується.
 7. ВІЛ-позитивним пацієнтам. Імунітет цих людей дуже слабкий для того, щоб добровільно його підстьобувати і травмувати такими косметичними процедурами.
 8. Пацієнтам з онкологічними захворюваннями. Імунна система цих людей також знаходиться в підстьобнути стані. У цей період життя необхідно робити все можливе для власного одужання, чому татуаж брів явно не сприяє.

Відгуки жінок

За відгуками жінок, напилення – відмінна альтернатива декоративній косметиці. Татуаж позбавляє від довгих прорісовиваніе брів олівцями, тінями. Час, витрачений на макіяж, скорочується. У наш динамічний час, коли жінки працюють, це значний бонус.

Клієнтки, які зробили напилення, залишаються в переважній більшості задоволеними остаточним ефектом.

З плюсів вони виділяють:

 • чітку форму брів, яка зберігається більше року;
 • економію на декоративній косметиці;
 • виразний погляд, який підкреслюють красиві брови.

Напилення брів – це ідеальне рішення для жінок, які хочуть економити час на макіяж. Процедура допомагає вирівняти колір брів, заповнити пустоти між волосками, збільшити обсяг. Більшість зробили такий перманентний макіяж залишаються задоволеними.

Автор: Ксенія Кушнір

Оформлення статті: Оксана Грівіна

Ціна апаратного напилення в Києві, СПб, регіонах

Ціни на татуаж брів можуть сильно відрізнятися в залежності від регіонів, майстри, салону. У великих містах, столиці цінник на послуги напилення вище тільки, тому що рівень життя вищий, висока ціна оренди приміщення.

Приблизні ціни по регіонах:

Київ Дніпро регіони
5000 – 10000 грн. 4000 – 8000 грн. 3000 – 5000 грн.

Ціна подальшої корекції вже входить до первісної вартості послуги. Або ж повторна робота оплачується зі знижкою до 70%. Вартість і кількість необхідних сеансів потрібно уточнювати у майстри.

Скільки часу займає відновлення?

Відразу після процедури добу не можна мочити особа, терти рушником шкіру.

Найближчі 14 днів заборонено:

 • очищати область брів тоніком, молочком;
 • виключити солярій, сауну;
 • утриматися від перебування на сонці, використовувати сонцезахисні окуляри, капелюхи;
 • чіпати, зривати скоринки;
 • проводити чистки особи, апаратні процедури.

Для кращого загоєння і пом’якшення шкіри рекомендується використовувати мазі:

 • Бепантен;Напилення брів. Що це таке, техніка пудровим, нано, татуаж, перманентний макіяж, піксельний, оксамитове, апаратне
 • пантенол;
 • Вазелін.

Щоб уникнути інфікування і нагноєння використовують Хлоргексидин, Ацикловір. Повне відновлення шкірного покриву займає приблизно 3 – 4 тижні.

Що повинен знати і вміти хороший майстер

Розбиратися в основах і нюансах колористики, розуміти, який відтінок вийде при змішуванні тих чи інших пігментів, як різні типи шкіри впливають на тривалість «шкарпетки» пігменту. Бачити, яка форма і який колір пігменту ефектно підкреслить риси обличчя клієнта, впевнено працювати з обладнанням: рівно тримати машинку, визначати глибину вводиться пігменту, знати, який пігмент не принесе шкоди здоров’ю клієнта.

Відповідальність майстра починається з вибору обладнання. Машинка для татуажу повинна бути якісною, голки одноразовими, а пігмент – гіпоалергенний. Професійна машинка від тату-апарату відрізняється тим, що має мінімальний кут відхилення голок, тим самим регулюю невелику глибину проколу. Багато моделей мають монітор, що помітно полегшує роботу. Цей майстер може контролювати і регулювати процес, адже на монітор виводяться дані і про щільність шкіри клієнта, і про швидкість і глибину проколів. При купівлі обладнання зверніть увагу на топ-моделі таких виробників.

 • Shinee Athea.
 • Silver.
 • Tattooreligion.
 • Shinee Eos.

Ми вже писали статтю, як правильно вибирати професійний апарат для татуажу, можливо, вона вам допоможе визначитися з вибором.

Основним критерієм для вибору фарби повинна бути безпека. Пігменти не повинні містити канцерогенні речовини, володіти стійкістю і придатною структурою. Фарба не повинна бути рідкою, щоб не розтікалася, або густий, щоб не забивала голку. Радимо звернути увагу на стійкі і гіпоалергенні пігменти Аліни Шаховий, створені на основі натуральних компонентів.

висновки

Незважаючи на гадану простоту і загальнодоступність, техніку виконання пудровий татуажу варто довіряти визажистам і косметологів з медичною освітою, які пройшли вузькоспеціалізовану перекваліфікацію, які мають стаж і портфоліо з робіт. Це стане запорукою результату, який буде радувати вас тривалий термін. В руках досвідченого майстра, техніка пудровие брови дозволяє домогтися ніжного оттенения брів кольором, таким чином, що не дозволить оточуючим дізнатися в них пудровий татуаж.

Техніка пудровие брови – прекрасний варіант оформлення бровок для підкреслення краси і виразності особи.

Догляд за перманентним макіяжем

нано татуаж брів

Брови з нано-напиленням заживають швидше, ніж інші типи татуажу. Однак у повсякденному житті дівчині доведеться користуватися стандартними правилами догляду за татуюванням:

 • не мочити 2 дні після татуажу;
 • наносити вазелін або інший рекомендований майстром крем навколо брови до повного загоєння;
 • носити сонцезахисні окуляри з великими лінзами, щоб заховати брови від променів сонця;
 • не засмагати;
 • не ходити в баню;
 • не завдавати декоративну косметику до повного загоєння.

Після першої корекції володарка перманентного макіяжу може розслабитися. Надбрівні дуги не потрібно змащувати лосьйоном або наносити маски. Досить 2 рази на день вмивати обличчя теплою водою. Не рекомендується використовувати пілінг грубого помелу в області очей і брів.

Так як при нано-напилення структура волоса не руйнується, жінці періодично необхідно проводити корекцію. Зробити це можна в домашніх умовах, так як форма вже є. Досить видаляти волоски, які не входять до забарвлену зону.

Види розтушовування або напилення

Сьогодні прийнято виділяти 6 видів розтушовування або напилення брів:

 1. Пудровие брови. Це ручний метод введення пігменту, вибираючи його, пам’ятайте, ваші бровки будуть виглядати так, ніби ви підфарбували їх пудрою.
 2. Нано напилення або робота в техніці flaxtap. Так процедура називається тому, що на відміну від класичного тату фарба наноситься хоч і точково, але не створюючи ефект промальованих фломастером брів. Після процедури тканини гояться майже в 2 рази швидше, тому що фарба вноситься в тканини за допомогою спеціального інструменту. Візуально апаратик нагадує фломастер. Фахівці стверджують, що досвідчений майстер здатний внести пігмент в шкіру, «виляючи» між капілярами і не пошкоджуючи їх.
 3. Оксамитове напилення. Робиться ручним методом. В результаті брови стають схожими на оксамит. Або, якщо зробити екскурс до витоків дитинства, перша аналогія, яка приходить в голову – оксамитова папір для аплікацій.
 4. Піксельний або точкове введення пігменту. Барвник розбризкується по всьому оброблюваної ділянки, при цьому інтенсивність напилення мінімальна.
 5. Тіньова растушевка. Це теж ручний метод роботи з бровами. В результаті брову виходить притінених.
 6. Шотірованіе (щільна растушевка) – чітко промальовані брови, немов олівцем. Сьогодні використовується рідко.

Як роблять перманентні брови жінкам

На озброєнні майстрів мікроблейдінга і татуажу брів є і комбіновані техніки, покликані поєднувати растушевку і волоскові метод промальовування бровок. Якщо вам не сподобався результат, справа рук майстра можна прибрати лазерної шліфуванням.

На замітку клієнту: біотатуаж або фарбування брів хною – це перманентний макіяж, але не татуаж. Як роблять такий макіяж? Бровки просто фарбують разом зі шкірою (у брюнеток) або тільки волоски (у блондинок), шкіра не травмується.

Leave comment