Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Результат контурної пластики залежить не тільки від якості препаратів і кваліфікації лікаря. Незважаючи на простоту процедури, після ін’єкцій філерів за губами потрібно правильно доглядати.

З обережністю потрібно їсти, пити, не користуватися косметикою. Існують правила про те, що не можна робити після процедури щодо збільшення губ.

Звичні речі – тренування, солярій, навіть поцілунки – можуть викликати ускладнення.

Перші години і дні

Шкіра губ чутлива і ніжна. Гелевий препарат розтягує тканини і пошкоджує кровоносні судини. Перед процедурою наносять крем-анестетик, але ін’єкції все одно викликають дискомфорт.

Протягом 3 днів після уколів тримаються хворобливі гематоми на губах. Набряк, в середньому, проходить за 7 днів.

На першому тижні після процедури потрібно мінімізувати вплив на губи високою, низької температури і не користуватися косметикою.

 

Температурний режим

Сильний холод негативно впливає на гель, а висока температура уповільнює загоєння проколів в шкірі. Незначні пошкодження всередині губ активізують синтез медіаторів запалення. Під їх дією розширюються кровоносні судини, і більше приливає крові до тканин. Виниклий набряк посилюється властивістю гіалуронової кислоти притягувати молекули води.

Висока температура також розширює судини, підсилює кровообіг і збільшує набряк. Жар прискорює метаболізм і розпад гіалуронової кислоти.

Низька температура перешкоджає рівномірному розподілу препарату в тканинах. Холод сповільнює регенерацію і сушить шкіру, що, навпаки, веде до розтріскування країв ранок від ін’єкцій. Не варто також зловживати холодними компресами.

Щоб гіалуронової препарат виводився повільно, з перших днів носіння потрібно дотримуватися температурного режиму, не перегріватися. Слід утриматися від вживання гарячих і холодних напоїв, їжі – мінімум на 4 години, краще всього на добу. Також потрібно відмовитися від солоних страв і гострих спецій, так як вони дратують шкіру.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

фізичні впливу

Після уколів забороняється:

 • широко відкривати рот, посміхатися;
 • докладати зусилля при відкушуванні твердих фруктів, яблук;
 • відвідувати стоматолога.

Під час їжі, розмови напружуються м’язи рота, і розтягується шкіра. У перші 1-2 дні після ін’єкцій гель розподіляється всередині губ. Якщо через активних рухів, міміки, артикуляції препарат нерівномірно заповнить тканини, форма рота деформується, виникне перекіс, ущільнення. Тому 5-7 днів слід берегти губи від фізичних навантажень.

Прийом у стоматолога також краще відкласти на більш тривалий час – 3-4 тижні. Під час пломбування та інших процедур в порожнині рота потрібно довго тримати рот широко відкритим. Це надмірне навантаження на губи.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

Алкоголь і куріння

Етиловий спирт не взаємодіє з гіалуроновою кислотою безпосередньо. Але алкоголь викликає прилив крові до обличчя. Ефект шкідливий з двох причин:

 • препарат швидше перетравиться й виведеться з продуктами обміну речовин;
 • посилиться набряк після коректує процедури.

Протягом тижня можна пити багато міцних алкогольних напоїв. Можна собі дозволити випити келих вина. Сигарети, кальян шкідливі для організму в цілому, але після корекції губ не заборонені. Нікотин і курильні смоли не впливають на філери, стикаючись зі шкірою.

Речовини короткочасно звужують судини, але не уповільнюють реабілітацію. Але, щоб палити, набряклі губи буде важко і боляче скласти трубочкою. Будь-які дотики до шкіри будуть неприємними і болючими. Тому перші 3 дні доведеться прожити без ароматного диму.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

Креми, мазі і ліки

Після ін’єкцій гіалуронових препаратів допускається застосовувати мазі, що прискорюють загоєння. Д-пантенол усуває роздратування і сухість. Троксевазин, гепаринова мазі знімають набряк, синці. Але на відкриті рани їх мазати не можна, так як спирт у складі сушить шкіру. Препарати, які можна використовувати:

 • Долобене гель – знімає запалення і набряк, містить пом’якшувальний і загоює шкіру декспантенол;
 • Траумель мазь – гомеопатичний засіб з екстрактом арніки.

Кожен випадок індивідуальний, тому потрібно порадитися з лікарем, яку мазь можна застосувати. З ліків небажано приймати препарати, що знижують згортання крові – Аспірин, Ібупрофен. Їх ефект призведе до утворення яскравих гематом в місцях уколів.

Безпечним знеболюючим засобом на час реабілітації послужить Парацетамол.

Антибіотики не впливають на швидкість виведення гіалуронової кислоти. Але слід спочатку закінчити приймати їх курс, а потім робити корекцію губ. Інакше інфекція, проти якої призначений препарат, може викликати ускладнення після процедури.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

Косметика і гігієна

Після введення філлера допускається нанесення гігієнічних засобів – помади, бальзаму. Спеціальна косметика має протизапальну дію і тонує синці. Щоб не занести в ранки інфекцію, не можна торкатися до губ брудними руками. Також до відновлення заборонено застосування скрабу, шугарінг. При чищенні і полосканні рота не слід сильно напружувати м’язи.

Щоб мимоволі НЕ натиснути на губу, потрібно контролювати звичні рухи щіткою. Після чистки губ потрібно зволоження кремом.

можливі ускладнення

Гіалуронова кислота – природна речовина для організму. Але, потрапляючи ззовні, вона сприймається імунітетом, як чужорідний об’єкт. Тому виникають побічні реакції. Також їх викликають властивості речовини, якість препарату і рівень виконання процедури.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

Алергічна реакція

При сильній алергії піднімається температура, до обробленій зоні боляче доторкнутися. Незначна реакція проявляється почервонінням. Лікування передбачає застосування препаратів кортикостероїдів. При хворобливому ускладненні необхідно ввести під шкіру гиалуронидазу для швидкого виведення філлера.

Алергія на гіалуронові препарати виникає дуже рідко, в менш, ніж 0,05 відсотка випадків.

Якщо є побоювання, перед процедурою слід пропити курс антигістамінних препаратів і пройти тест на індивідуальну чутливість. Для перевірки невелику кількість гелю вводять під шкіру.

Запалення червоної облямівки

Якщо почервоніння по контуру губ не пройшла через 3 дня, запалення може означати:

 • інфекцію – сплячі бактерії активізувалися від уколів або потрапили під час процедури;
 • аутоімунних реакцій – введення препарату спровокувало місцевий відповідь імунної системи.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

Проти бактерій застосовують антибіотики. Реакцію імунітету пригнічують стероїднимипрепаратами. Підхід до лікування різний, тому важливо точно встановити причину запалення. Стероїди посилять активність бактерій. В результаті з’явиться нагноєння, потім рубцювання тканин. Тривале запалення не можна лікувати самостійно.

Освіта грудок і нерівностей

У перші дні після введення щільний гель розподіляється всередині тканин. Тому опуклості і нерівності під шкірою вважаються нормою. Відхиленням називають ущільнення, сформований з сполучної тканини – фіброз. Інфекція в ранках після уколів може викликати утворення гранулем – щільних вузликів.

Фіброми лікують препаратами проти рубців. Гранульоми видаляють хірургічним способом.

Якщо препарат введений близько до поверхні шкіри, гель може просвічувати сірими плямами і виступати буграми. Занадто глибоке введення призводить до міграції гелю в сусідні тканини і деформації рис обличчя. Побічний ефект пов’язаний з віковим утворенням порожнин в шарах шкіри. Також гель перетікає, якщо не дотримуватися правил про помірних фізичних впливах під час реабілітації.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

У рідкісних випадках побічна реакція виникає через 2-3 місяці після корекції губ філлерамі. Запалення і ущільнення виникають раптово. Передбачити і запобігти сповільнену індивідуальну чутливість неможливо.

набряки

Мікротравми судин призводять до синців і набряків на шкірі в місцях уколів. Легка припухлість – нормальне явище. Запобігти утворенню великих гематом можна за допомогою попереднього курсу препаратів для зміцнення судин.

Гіалуронова кислота притягує воду, що теж пояснює сильний набряк. Але за 7-10 днів стан шкіри нормалізується. Виняток становить випадок введення занадто великої кількості наповнює гелю. Тоді великий набряк прибирають за допомогою курсу лімфодренажу.

оніміння

Гель, введений у великій кількості, здавлює кровоносні судини і нервові закінчення, тому губи німіють. Чутливість повертається поступово, після розсмоктування філлера. У нормі допускається введення не більше 1 мілілітра препарату в одну губу.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

шрами

Якщо часто повторювати ін’єкції, відбудуться зміни в сполучної тканини. Постійно травмовані місця уколів почнуть рубцеваться. Схильність до колоїдних рубців є протипоказанням до контурній пластиці губ.

Категорично заборонено після процедури

Заборони зажадають змінити деякі звички на час реабілітації, відкласти косметичку і пропустити сеанс в солярії.

Декоративна косметика

Захисні сили шкіри після ін’єкцій знижуються. У складі блисків і помад можуть міститися речовини, які викличуть роздратування на пошкоджених ділянках. Частинки помади закривають доступ кисню через пори. Пензлика, аплікатори блиск не стерильні і можуть стати джерелом інфекції. Щоб реабілітація не затягнувся довше тижня, доведеться потерпіти без косметики.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

облизувати губи

Звичка розвивається, якщо шкіра губ постійно пересихає. Навіть із зволожуючим бальзамом від неї важко позбутися. У період загоєння ранок від уколів облизувати губи не можна, так як разом зі слиною можна занести хвороботворні бактерії.

Пляж або солярій

Ультрафіолетові промені прискорюють руйнування гіалуронової кислоти. Тому протипоказання включають сонячні ванни. Не можна знаходитися на відкритому сонці протягом 2 тижнів після корекції губ.

На пляжі заборонено не тільки засмагати, а й купатися, якщо це морське узбережжя. Сіль у воді дратує і сушить шкіру, від чого вона може потріскатися.

В довго незагойні ранки може потрапити інфекція і викликати ускладнення.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

Баня або сауна

У перші 2-3 дні після корекції губ слід відмовитися від відвідування сауни. Під дією високої температури прискориться обмін речовин і виведення препарату гіалуронової кислоти. Губи помітно втратять обсяг.

 

Рясне потовиділення на обличчі викличе роздратування в місцях проколів. Піт містить солі, які уповільнюють регенерацію шкіри. Часте відвідування сауни після закінчення періоду реабілітації також скорочує термін дії гіалуронової препарату.

поцілунки

Під час поцілунку активно задіяні лицьові м’язи, губи піддаються механічному впливу. Цілуватися пристрасно і глибоко в період реабілітації забороняється, так як наповнювач розподілиться нерівномірно. Будь-яке надмірне фізичне вплив призведе до ускладнення – деформації губ, грудок, нерівностей. Але дозволені легкі, ніжні поцілунки.

Загальні рекомендації по догляду та відновленню

Поради, як піклуватися про губи в перший тиждень після ін’єкцій:

 • проти нестерпного болю приймати Парацетамол;
 • протирати губи хлоргексидину, потім наносити загоює і пом’якшувальний шкіру крем Бепантен;
 • прикладати короткочасний холодний компрес, щоб зменшити набряк. Але не тримати постійно кубик льоду, а обернути його рушником, серветкою. Компрес безпечно ставити 2-3 рази на день на 10 хвилин;
 • виконувати спеціальний масаж для рівномірного розподілу наповнювача під шкірою, який покаже лікар;
 • уникати фізичного перенапруження, не слід займатися в тренажерному залі протягом 7-10 днів;
 • спати горілиць;
 • наносити на шкіру губ бальзам з UV-захистом;

Підвищення тиску, температури тіла підсилюють кровообіг, а слідом – набряк. При прискореному метаболізмі організм швидше переробляє препарат гіалуронової кислоти і ефект пухких губ швидко пропадає. Тому спорт на час реабілітації коректує процедури під забороною.

 

Губи після контурної пластики потребують комплексного догляду. При дотриманні рекомендацій лікаря і правил гігієни набряк швидко пройде, і краса повних губ збережеться довше.

Як прибрати набряк після гіалуронової кислоти

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

Існує кілька нюансів і можливих наслідків, про які повинен знати і попереджений пацієнт перед проходженням подібної процедури такі, наприклад, як набряк після введення філерів з гіалуроновою кислотою.

Така проблема виникає у більшості жінок, які пройшли сеанси з ін’єкціями гіалуронової кислоти. Тому питання про те, скільки сходить утворився набряк і як його прибрати в салоні або в домашніх умовах після проведення уколів гіалуронової кислоти – можна часто зустріти на жіночих форумах.

дія уколів

Для омолоджуючого результату і усунення різних дефектів шкіри в підшкірні шари проблемних ділянок шкіри вводять гіалуронову кислоту.

Поступаючи в організм, частки цієї речовини привертають до себе молекул води (1 молекула кислоти – до 500 молекул води!), Що призводить до підвищеної гідратації оброблюваної ділянки.

За рахунок залученої рідини, яка зібралася в місці уколу і розгладжуються зморшки, утворюється ліфтинг-ефект, завдяки якому і відбувається підтягування шкіри.

Галузь застосування

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

 • коригування скул, щік, овалу обличчя;
 • зволоження, поповнення водного балансу, загального поліпшення стану шкіри, пружності;
 • усунення та зменшення зморшок;
 • розгладження надбрівних і носогубних складок.

Крім цього гиалуронат використовують для лікування суглобів, при реабілітації після опіків і пластичної операції.

Чому ж, настільки ефективна гіалуронова кислота викликає таке ускладнення, як набряки після проведених ін’єкцій?

Як роз’яснюють фахівці, набряк – це цілком нормальна реакція. Впадати швидко в «паніку» і лаятися зі своїм косметологом не варто!

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

 • травмування голкою тканин;
 • гідрофільність гіалуронової кислоти.

Як правило, такі обставини відразу обговорюються з пацієнтом і косметолог попереджає про розвиток набряклості. Варто зазначити, що набряки з’являються в незалежності від місця уколу, будь то збільшення губ гіалуроновою кислотою або уколи в носогубні складки.

Скільки буде триматися набряк після гіалуронової кислоти – залежить від персональних властивостей організму пацієнта, але в основному припухлість проходить через пару днів!

Проте, існують випадки, коли після проведення уколів яскраво виражений набряк губи або набряк під очима не проходить навіть протягом тижня. Це може бути пов’язано з декількома причинами, а саме:

 1. Невірно обраний фахівцем препарат і доза: надмірна дозування засобу, як правило, завжди призводить до тривалого набряку. Подивіться на фото пацієнтки, у неї яскраво виражений набряк губ, який з’явився після проведених ін’єкцій:Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки
 2. Введення препарату високої щільності близько до поверхні.
 3. Інфекції: можуть виникати при недотриманні санітарних і технічних норм проведення процедури, що часом призводить до тяжких наслідків. Ознаками занесеної інфекції служить тривала набряклість, яка з часом прогресує і викликає біль і дискомфорт.
 4. Недотримання постпроцедурних правил реабілітації.

Методи боротьби з набряком

Якщо припухлості приносять вам дискомфорт або ви не можете чекати, коли вони спадуть, можна використовувати препарати, які впливають на судинні стінки. Добре допомагає в таких випадках гель «Троксевазин», але попередньо необхідно проконсультуватися з лікарем-косметологом.

область губ

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

 • можна робити легкий масаж – це поліпшить кровообіг;
 • після сеансу бажано відразу прикласти лід, але не слід робити цього занадто часто;
 • не курити і не вживати спиртне і гостре;
 • можна прикладати компрес з ромашки;
 • пити протигістамінні препарати;
 • не перебувати під сонцем і не ходити в сауну або басейн.

Щоб запобігти набряк після уколів гіалуронової кислоти в губи необхідно:

 • перед сеансом краще прийняти засіб, що запобігає алергію;
 • за кілька днів до сеансу виключити спиртне і прийом анальгіну;
 • не проводити накачування в період менструації;
 • за два – три дні не наносити на губи декоративну косметику.

Область під очима

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

Щоб набряк НЕ прогресував необхідно знати, що знаходиться в цей період під забороною, а саме:

 • використання зволожуючого крему;
 • використання косметики;
 • пиття великої кількості води.

Для зняття припухлостей в зоні навколо очей, рекомендовано використання гомеопатичних засобів, таких як «Лімфоміозот» і «Арніка».

При будь-яких обставинах пам’ятайте: гіалуронова кислота є речовиною, яке є сумісним з нашим організмом і серйозних ускладнень, як правило, не викликає. Для успішної процедури вибирайте кваліфікованого фахівця і якісний препарат.

Набряк після збільшення губ: скільки тримається, як зняти і коли спаде

Кожна жінка, незважаючи на вік, хоче виглядати красивою і привабливою. У пошуках поліпшення зовнішнього вигляду жінки все частіше вдаються до послуг лікарів-косметологів. Найяскравіша частина особи – очі і губи.

Пухкі і спокусливі форми привертають особливу увагу оточуючих. Зважившись на втручання фахівців, пам’ятайте, що організм неминуче відреагує на це. Зробивши ін’єкцію, неминуче буде набряк після збільшення губ.

Тіло реагує на препарат.

При якісно виконану роботу через 3 – 4 дні сходить набряк після збільшення губ. Не можна давати однозначну прогноз для всіх. Загоєння проходить у кожного пацієнта по-різному, в залежності від реакції організму на препарат. Перш ніж піти до косметолога, необхідно пройти обстеження у лікаря: може бути алергія на препарат.

Причина набряку після збільшення губ

Причин сильних набряків губ може бути кілька:

 • надмірна доза препарату,
 • після введення філлера глибокої щільності,
 • занесення інфекції при ін’єкції.

Набряки губ після збільшення з’являться в будь-якому випадку. Навіть якщо використані найтонші, сучасні голки і мінімальна доза. У тканину проникає стороння рідина. Щоб мати повне уявлення про наслідки, лікар-косметолог повинен знати в найдрібніших подробицях про захворювання та реакції організму на препарат.

При введенні філлера можливо зменшити набряклість рота, якщо при проколі не виймати голку зі шкіри, а просто міняти напрямок. В цьому випадку зона ураження буде набагато менше.

Якщо набряк став причиною алергії, необхідно приймати антигістамінні препарати і користуватися маззю для обробки шкіри. При природних набряклість косметологи рекомендують зволожуючі креми, прикладати лід і робити компреси з відварів трав.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

Гіалуронову кислоту застосовують для контуру і корекції губ, заповнюють складки і виникли зморшки. Застосовують метод і для омолодження зони шиї, рук і декольте.

дія філлера

Філлери – гель на основі гіалуронової кислоти, яка вводиться глибоко під шкіру, заповнюючи порожні клітини. Цей препарат діє як омолоджуючий засіб:

 • зволожує шкіру обличчя,
 • захищає від зовнішніх впливів,
 • регулює водний баланс,
 • регенерує тканини,
 • служить підвищенням еластичності.

З роками шкіра втрачає еластичність, спостерігаються невтішні зміни зовнішнього вигляду:

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

 • поява зморшок,
 • колір обличчя в’яне і стає тьмяним,
 • шкіра втрачає пружність,
 • з’являються мішки під очима.

З цієї причини жінки все частіше вдаються до послуг лікарів-косметологів. Не можна губи розглядати окремо від особи. Великі, великі губи будуть безглуздо виглядати на обличчі з дрібними рисами.

Що не можна робити після ін’єкції

Після збільшення губ настає реабілітаційний період, під час якого необхідно виконувати всі рекомендації лікаря. Дотримання правил допоможе уникнути ускладнень, які можуть виникнути. Шкіра губ після збільшення стає набагато чутливіші, тому є деякі обмеження:

 • Протягом тижня не використовувати декоративну косметику.
 • Два тижні не наражатися на різких перепадів температури.
 • Кілька днів уникати поцілунків і не облизувати губи.
 • Поки герпес не зійде з губ, в губи вводити ін’єкцію не можна.
 • У найближчі 2 тижні не обтяжувати фізичними навантаженнями. При заняттях спортом прискорюється метаболізм, гель швидше розсмокчеться, а з виділенням поту ранки гояться набагато довше.
 • Не користуватися татуажем після збільшення губ – гель розсмоктується раніше, а татуаж буде триматися довше, контур рота не буде відповідати необхідній формі.
 • Не можна спати вниз особою – форма може деформуватися.
 • Не користуватися косметичними засобами, що містять спирт.
 • Відмовитися від пілінгу і чищення особи скрабами.
 • По можливості не чіпати губи руками, інакше гель може розміщуватися нерівномірно або можна занести інфекцію, що значно завадить загоєнню.

 

Категорично заборонено збільшувати губи діабетикам.

Якщо не виникло ніяких ускладнень, відновитися після збільшення губ можна через пару тижнів. За цей час, як правило, спаде набряк, можна починати вести звичайний спосіб життя.

Щоб не ризикувати здоров’ям і не викидати гроші на вітер, операцію проводити краще в перевірених клініках у спеціалізованих лікарів. Не довіряйте особа простим косметологів.

Через скільки спадає набряклість губ

Коли пройдуть набряки після збільшення губ, повинен пояснити косметолог і дати потрібні рекомендації. Особливо хвилюватися з цього приводу не варто. Це нормальна реакція на стороннє втручання. Всі, хто користувалися такою послугою, не уникли губ набряку.

Якщо робота виконана професійно і якісно, ​​припухлість спаде через 2 – 3 дні. Щоб уникнути небажаних ускладнень потрібно максимально дбайливо ставитися до лиця.

Поки не пройшли набряки і гематоми, не можна гризти насіння і горіхи. Гострі краї шкаралупи можуть пошкодити ніжну тканину рота.

Виходячи з клініки, пацієнт повинен усвідомлювати, що скільки буде триматися набряк після збільшення губ, залежить від нього самого.

Як зняти набряклість

Після ін’єкції доводиться миритися з деякими дискомфортом. Природна в таких випадках набряклість може трохи ускладнити життя. З таким обличчям неможливо з’явитися на вулиці, незручно зустрічатися з людьми.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

Після процедури косметолог розповість, як зняти набряк після ін’єкції. Перші дні потрібно прикладати до ураженого місця холодний компрес, але не зловживати, інакше від переохолодження може бути тільки гірше. Є ризик отримати запалення хворого місця, а процес одужання може затягнутися.

Інші правила:

 • обмежити солоне, гостре,
 • ні в якому разі не вживати алкоголь,
 • не курити перші дні,
 • не відвідувати баню, сауну і остерігатися попадання прямих сонячних променів,
 • мазати хворі місця спеціальним кремом і гелем.

Рекомендується використовувати крему «Троксерутин», «Троксевазин», «Траумель».

Зняти набряк після збільшення губ можна народними засобами. Як довго протримається набряк, залежить індивідуально. Є категорія людей, для яких набряки вважаються нормою, особливо вранці. У таких пацієнтів спадає набряк набагато довше, не раніше ніж за 2 тижні.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

Якщо набряки після збільшення губ довго не проходять, а припухлість збільшується, необхідно негайно звернутися до лікаря. Це означає, що пішла зворотна реакція або занесена якась інфекція. Гель необхідно відкачати назад. Тільки повністю переконавшись, що все пройшло, процедуру можна повторити.

Гіалуронова кислота діє дуже ефективно, заповнює дрібні зморшки навколо очей і носогубних складок. Це безпечне для здоров’я засіб, тому що в тілі є гиалурона, не викликає відторгнення у організму. У міру того як дію ін’єкції проходить, процедуру можна повторити. Повторно збільшити форми можна не раніше, ніж через 2 тижні.

Щоб прискорити процес загоєння, треба використовувати зовнішні засоби для розсмоктування синців, почервоніння, пухлини. Як тільки все зійшло, ін’єкцію можна повторити.

Повноцінний результат роботи можна оцінювати за темпом спадаючих набряків і синців.

Завантаження …

Мій досвід збільшення губ гуалуроновой кислотою. Фото До- Після пройшло 6 днів, – 8949353 – Кашалот

Всім привіт ! Хочу розповісти про свій досвід збільшення губ. А Ви самі оціните чи схожі на губи »качки» як багато пишуть! 

Значить губки ДО

і фото з особою ДО https://pp.userapi.com/c631521/v631521292/2cad2/xqZI-ERDewE.jpg

Чи не подобалася завжди верхня губа, хотілося пухлее, щоб була пропорція з нижньої.

Фото губок нафарбованих помадою:

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

Зважилася на процедуру через деякий час, довго відтягувала, боялася що мені не піде або буде боляче. Але все ж таки зважилася. 

Мені хотілося акцент на верхню губку щоб були пропорції і без фанатизму. З одного разу губ »качки» і не вийде ніяк !! 

Підготовка до процедури:

– за 2-3 дні до процедури утриматися від прийому алкоголю; – за 2-3 дня виключити прийом антикоагулянтів (аспірин, гепарин та ін)

Вводили мені препарат »Сурджідерм» Surgiderm Спочатку знеболив кремом (назви не пам’ятаю). Під плівку і сиділа я хвилин 10. Губи онімелі і почали мені колоти. Скажу чесно – не приємні відчуття, коли відчуваєш голку, больовий поріг у мене високий тому стерпіла добре, не однієї сльозинки не промовила. 

Як побачила свої губи відразу в дзеркалі був шок на підлогу особи, растроилась моторошно. Майстер сказав що пухлина і з синці зійдуть протягом 3-4 днів, головне пити багато води, бажано не пити алкоголь в перші дні щоб не було відтоку. 

Помадою користуватися дозволила.

Фото губ: відразу і на слід день. Гематоми і видно оттёк (фото толком цього не передає) 

 • Фото губ середовище- Четвер:
 • Мазала гелем «Гепатробін» 3-5 р в день 
 • гематоми все ще є, синці і оттёк сходять поступово.

Набряк після збільшення губ гіалуроновою кислотою: скільки сходить, як зняти, відгуки

І ОСЬ фото губ сьогодні. 6 день. Гематоми їли видно. Губки придбали форму і припухлість. 

Особисто я результатом задоволена, виглядає дуже естветсвено! Контакти Лікаря косметолога можу дати в приватне сообещеніе. Приймає Кривий Ріг-(буває і в Києві) 

 1. Повний «відновлення» після ін’єкцій буде через 14 днів. Ще видно гематоми і над верхньою губою жовтуваті синці які зовсім зійшли
 2. губи ПОБЛИЗУ олівець і помада 
 3. фото з особою (сорі без мейк)))) і не дуже вдале

https://pp.userapi.com/c837238/v837238900/311d0/1mPO6J3URQg.jpg

Невдале збільшення губ: причини і способи уникнути ускладнень

Пухкі, «соковиті» губи завжди користувалися популярністю. Володарі природного обсягу серед слов’ян зустрічаються нечасто. Бажаючим надати роті виразність доводиться користуватися різними методиками корекції. Косметологічні, хірургічні способи дозволяють змінити форму, обсяг, розгладити зморшки.

Більшість варіантів корекції пов’язане з негативними наслідками тимчасового характеру. Для мінімізації ризиків, прискорення, спрощення реабілітації після втручань важливо знати, що не можна робити після збільшення губ.

Розглянемо найбільш поширені і специфічні наслідки маніпуляцій, як підготуватися до введення препарату, які обмеження дотримуватися після процедури, як доглядати за губами.

суть методики

Найбільш поширеним способом збільшення і корекції губ визнають ін’єкційну контурну пластику різними гелями. Процедура вважається рекордно швидкої, безболісної, дозволяє домогтися бажаних результатів, тягне мінімальне число негативних наслідків.

Для корекції губ підходять різні препарати:

 • силіконові, біополімерні гелі;
 • філери з гіалуроновою кислотою;
 • препарати на основі гідроксиапатиту кальцію, колагену;
 • жирові клітини пацієнта.

Залежно від використовуваного речовини, індивідуальних реакцій організму результат від введення препарату помітний від півроку до 3-10 років. Скільки в реальності протримається речовина сказати складно. Біодеградіруемие препарати поводяться під шкірою не завжди передбачувано. Речовина може розсмоктатися достроково.

Застосування силіконових, біополімерних гелів останнім часом втрачає актуальність. Саме ці речовини викликають найбільше число ускладнень.

Решта варіантів препаратів дають пацієнтам нетривалий, але прогнозований результат.

Гіалуронова кислота, колаген або власний жир пацієнтів добре сприймаються організмом, стимулюють внутрішні омолоджуючі процеси, речовини поступово виводяться природним шляхом.

Стандартні побічні явища

Підшкірне введення різних препаратів в губи сприймається організмом як надходження чужорідної речовини.

Роздратування, алергічні реакції частіше стають відповіддю на «вторгнення» силіконових, біополімерних гелів, також непередбачені реакції іноді викликають препарати з гідроксиапатиту кальцію, колагеном.

Для запобігання негативним проявам пацієнтам рекомендується уважніше підходити до вибору препарату, попередньо зробити тест на чутливість до складових речовини.

Збільшення губ філлерамі загрожує розвитком «стандартного» набору побічних явищ:

 • набряк;
 • почервоніння;
 • локальні крововиливи;
 • біль;
 • кульки, грудочки;
 • активізація вірусу герпесу.

Припухлість тканин виникає в більшості випадків. Це відповідь на чужорідне вторгнення речовини під шкіру губ. Використання гіалуронових філерів дає найбільш яскравий набряк. Це пов’язано зі здатністю речовини притягувати воду. Припухлість спаде самостійно за 2-3 дня.

Якщо набряк тримається довше, пацієнту краще звернутися до лікаря. Помітних незручностей явище зазвичай не викликає. Припустимо полегшити стан, виконуючи тонізуючі компреси з кубиками льоду. Необхідно захистити надмірне переохолодження. Процедуру роблять по 3-5 хвилин з інтервалом 2-3 години. Набряк спадає швидше.

Інші способи порадить лікар.

Почервоніння всередині червоної облямівки губ візуально слабо помітно після процедури введення гелів. Явище сприймають в комплексі з набряком.

Можливо поширення почервоніння за межі кордону рота. Побічне явище рідко зберігається довго після процедури. Симптоми проходять самостійно за 2-5 годин.

Якщо явище помітно на наступний день, пацієнту краще звернутися за консультацією до лікаря.

Синці вважаються природними супутниками процедури. Шкіра губ ніжна, кровоносна сітка розташована близько до поверхні. Техніка введення препаратів передбачає множинні проколи, що провокує порушення цілісності судин.

Помилки лікаря, особливості будови, погана підготовка до втручання стають причиною сильних крововиливів. Новоутворена гематома пройде за тиждень. Прискорити процес розсмоктування синців вийде медикаментозно: використовують спеціальні гелі.

 

Діюча речовина порекомендує лікар.

Біль зараховується до стандартних супутникам подібних процедур. Шкіра губ вважається ніжною, гостро реагує на втручання.

Косметологи використовують анестезію в процесі наповнення, але больові відчуття часто пацієнти помічають і після процедури збільшення. Неприємні симптоми зазвичай стихають за 1-2 дня.

При тривалому збереженні хворобливості, сильної вираженості симптомів рекомендується звернутися до лікаря.

Ущільнення в вигляді кульок, грудочок, маленьких шишечок в місцях уколів називають нормальним явищем. Це відбувається при надмірному введенні лікарем речовини, індивідуальної реакції на «вторгнення», що виявляється підвищеним виробленням колагену. Насторожити повинен зростання грудок в розмірах.

Рішення проблеми полягає в массировании, організації правильного догляду. Усунути великі кульки може косметолог за допомогою гіалуронідази, фізіопроцедур. Остаточний результат процедури формується довго. Кульки можуть виникнути через місяць після ін’єкцій гелю. Про це лікар попереджає заздалегідь.

Вірус герпесу активізується в результаті локального зниження імунітету. Лікарі попереджають про це заздалегідь.

Численна перфорація шкіри при процедурі збільшення губ сприймається організмом як травма. Активізуються внутрішні процеси. Захисні сили спрямовуються на боротьбу з «руйнуванням».

При схильності до висипань косметологи рекомендують попередньо провести профілактичний курс противогерпетических препаратів.

Ускладнення після процедури

Сверблячка, плями, висипання можуть свідчити про індивідуальної реакції на введене речовина. Часто пацієнти скаржаться, що сверблять губи. Підвищення температури свідчить про розвиток запалення. Гострий біль, спазми, оніміння губ говорить про порушенні нервових закінчень. Герпетичні висипання вказують на активізацію вірусу. У цих випадках треба терміново звернутися до лікаря. Косметолог вживе заходів щодо усунення непередбачених наслідків.

Виникнення естетичних дефектів пов’язане з порушенням обмежень реабілітаційного періоду, помилковими діями косметолога. Невдало підібраний препарат, невірно втілена техніка введення наповнювача, норовлива поведінка пацієнта можуть позначитися різними проявами:

 • нерівномірний розподіл гелю;
 • освіту кульок, грудочок;
 • ущільнення тканин ( «тверда губа»).

Асиметрію, великі кульки, ущільнення, валик над верхньою губою після гіалуронових гелів лікар може прибрати медикаментозно. У губи вводять препарат, який нейтралізує діюча речовина.

Якщо дефекти не доставляють незручностей, то можна дочекатися природного усунення проблеми після розсмоктування гелю. Часто пацієнти скаржаться, що після введення косметологом лідази досягнуті обсяги здулися.

Видалити вади, отримані при використанні силікону, лікар зможе тільки за допомогою розрізу тканин.

Часто пацієнти скаржаться на білі пухирці , що з’явилися після процедури. Це Хвороба Фокса-Фордайса, існуючі на слизовій. Освіти виглядають страхітливо, лякають пацієнтів ризиком негативних наслідків.

Лікар пояснить, що в результаті процедури шкіра натягнулася, природні утворення стали чіткіше простежуватися. Панікувати в цьому випадку немає причин. Виправити ситуацію, коли вилізли білі точки, не вийде.

У міру розсмоктування гелю гранули стануть менше помітні.

Наповнення губ гелями загрожує розвитком фіброзу тканин. З’являються ущільнення, грудочки, білі плями. Явище може призвести до утворення згодом ямок, рубців. Намагатися усунути прояви самостійно безглуздо, треба якомога швидше з’явитися до косметолога для підбору методів лікування. Останні оновлення лікар може скоригувати.

При неправильному розрахунку препарату для процедури після сходу набряку здається, що ефекту взагалі немає або губи перетворюються в «качиний дзьоб». Через 2-3 дні після процедури зменшення обсягу обов’язково станеться.

Важливо врахувати реакцію на вводиться гель, згодом обговорювати з косметологом огляду на наявний обсяг препарату. Корекцію невдалого результату проводять повторним введенням речовини або використанням мікродоз нейтралізуючого препарату.

Пацієнти з чутливою шкірою часто скаржаться на свербіж, кажуть, що особа стало лущитися. Це може бути варіантом алергічної реакції, ставленням організму до використання анестетиків, антисептиків.

Про способи усунення проблеми рекомендується проконсультуватися з косметологом. При відсутності інших проявів лущення зазвичай проходить за 2-3 дня.

Про відшкодування допомагають зволожуючі косметичні засоби, спеціальні препарати професійних серій, створені для догляду за шкірою після наповнення гелями. Чим мазати шкіру скаже лікар.

Методи прискорення реабілітації

Для боротьби з негативними наслідками лікар пропише різні ліки:

 • супрастин, інші антигістамінні в разі проявів алергічного характеру;
 • антибіотики при виникненні запального процесу;
 • ацикловір і аналоги для лікування герпесу;
 • гепариновую мазь (ДОЛОБЕНЕ, ліотон, троксевазін, траумель) для зняття набряків, прискорення загоєння гематом, досягнення протизапального ефекту.

Важливо! Займатися лікуванням треба строго за згодою косметолога. Будь-яка самодіяльність чревата посиленням проблем.

Для кращого розподілу гелю під шкірою лікар порадить самостійно виконувати дбайливий масаж. Починають розминати тканини після усунення набряку: через 2-5 днів.

Роблять м’які рухами пальцями по шкірі або обережні кругові розтирання. Припустимо залучити зубну щітку. Масаж виконують зворотною стороною (без щетинок).

Роблять обережні кругові, рухами по шкірі. Сеанс триває не більше 5 хвилин.

Прискорити відновлення допомагає виконання мімічної гімнастики. Використовують спеціальні вправи, які роблять не більше 10 хвилин в день. До тренувань приступають одночасно з початком виконання масажу. Суть гімнастики елементарна:

 1. Рот складають трубочкою, губки витягують вперед. У такому положенні по черзі відтворюють голосні «о», «і».
 2. Щільно надувають повітрям щоки. У центрі рота відкривають невелику щілину. Через отриману дірочку повільно випускають повітря.
 3. Губи щільно стискають. Виконують обертальні рухи закритим ротом.

Масаж, гімнастику роблять чистими руками. На шкіру попередньо наносять зволожуючий крем (можна використовувати оливкову олію, вершки). Конкретні інструкції дасть лікар. Результатом виконання стане рівна шкіра.

Обмеження після процедури

Дотримання обмежень допоможе домогтися позитивного результату, мінімізуючи можливість розвитку ускладнень. Після ін’єкцій гелів можна:

 • Вживати їжу, напої відразу після процедури. Рекомендується почекати 3-5 годин. Це дозволить ранки від уколів трохи затягнутися, сприяючи первинного загоєнню шкіри.
 • До 2 тижнів піддаватися будь-яким маніпуляціям в кабінеті стоматолога. Існуючі проблеми з зубами вирішують заздалегідь. Регулярні процедури: гігієнічна чистка, відбілювання переносять на більш зручні дати.
 • Виконувати естетичні процедури (пілінги, апаратні втручання, татуаж, депіляцію на обличчі) поки ранки на шкірі гояться.
 • Піддаватися інтенсивним фізичним навантаженням. Максимально знизити напругу рекомендується в період збереження набряку. Відновлювати заняття спортом рекомендується поступово.
 • Використовувати декоративну косметику 2-3 дня. Нанесення щільних речовин сприяє проникненню під шкіру інфекції.
 • Курити, пити спиртовмісні речовини не менше 3-5 днів.
 • Користуватися косметикою, мазями з вмістом спиртових речовин.
 • Паритися, відвідувати сауну, приймати гарячі ванни (душ) 3-14 днів.
 • Вживати надмірно гарячу, гостру їжу, напої.
 • Піддаватися переохолодження, перегріву.
 • Перебувати під прямим сонцем, засмагати в солярії 5-14 днів.
 • Літати на літаку 3-5 днів.
 • Цілуватися 2-7 днів. Дія сприяє занесенню інфекції, нерівномірного розподілу речовини.
 • Палити кальян до 2 тижнів. Це може травмувати шкіру, змістити гель.
 • Травмувати шкіру рота. Несвідомому порушення цілісності тканин сприяє прікусиваніе, надмірне облизування шкіри губ.
 • Контактувати з потенційними небезпеками (брудні руки, предмети громадського користування).

Більшість обмежень діє до повного загоєння ранок на шкірі губ. Через 2 тижні після процедури введення гелю пацієнт може повністю повернутися до звичних справ.

Способи мінімізації ризиків

Знизити ризик виникнення несприятливих наслідків можна за допомогою неухильного дотримання рекомендацій косметолога. Лікар зобов’язує дотримуватися обмежень в період підготовки, відновлення. Косметолог скаже, що перед процедурою не можна:

 • пити алкоголь, бажано відмовитися від сигарет на 2-5 днів;
 • приймати медикаменти, що впливають на стан крові (аспірин, ібупрофен, препарати з аналогічними діючими речовинами);
 • ігнорувати ознаки хвороби.

Лікар порекомендує пройти тест на алергію. Якщо існують певні небезпеки, краще заздалегідь пропити антигістамінні препарати. Важливо попередити небезпеку герпесу.

При появі ознак загострення вірусу процедуру збільшення гелем косметолог переносить.

Якщо рецидиви помітні часто, то пацієнту рекомендується провести профілактичний медикаментозний курс лікування відповідними препаратами.

При виконанні ін’єкцій гелів лікар зобов’язаний дотримуватися стерильність. Важливо, щоб косметолог маніпулював чистими руками, використовував одноразові рукавички. Пацієнту обов’язково проводять антисептичну обробку місць ін’єктування.

Увага! Косметолог зобов’язаний розкривати нову упаковку гелю в присутності пацієнта. Пацієнту рекомендується додатково перевірити відповідність термінів придатності препарату, поцікавитися умовами зберігання речовини.

Для попередження різних ускладнень косметолога спільно з пацієнтом важливо виключити протипоказання:

 • вагітність, період вигодовування грудьми;
 • аутоімунні захворювання;
 • онкологія;
 • психічні розлади;
 • серйозні ендокринні, серцево-судинні патології;
 • період загострення хронічних порушень;
 • захворювання ЛОР органів гострого перебігу;
 • інфекційні, запальні, вірусні захворювання в період гострого перебігу.

Процедуру збільшення губ косметологи не проводять, якщо пройшло менше місяця з моменту здійснення пластичних операцій, хімічного пілінгу, шліфування шкіри. Про всі маніпуляціях, що проводяться за 2-3 попередні місяці пацієнтам рекомендується повідомити косметолога.

Ризик отримання негативних наслідків при введенні в тканини чужорідних речовин завжди великий. При дотриманні всіх рекомендацій косметолога розвиток ускладнень знижується, але не виключається.

У разі побоювань гострого перебігу відновлення, отримання негативного результату краще скористатися альтернативними методиками формування обсягу: масаж, вправи фейсбілдінга, різні пристосування.

Жахливі ускладнення передбачити складно. У більшості випадків пацієнти налаштовані виключно на позитивний результат.

Корисні відео

Збільшення губ – все про процедуру. Лікар косметолог Патрін Ігор.

Збільшення губ гіалуронової кислотою в домашніх умовах.

Leave comment