Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Смачний а найголовніше корисний лісовий горіх!Ви любите є фундук? Ви праві, тому що в них багато корисних речовин. Лісові горіхи високо цінуються за їх ніжну м’якоть і тонкий смак, будь то дорослі чи діти. І по зрозумілій причині, вони відмінно впливають на здоров’я.

Які переваги цього дуже цінного горіха? Свіжий або смажену?Ми часто зустрічаємо фундук в різному вигляді (смажений або свіжий). Переваги однакові? Як і в багатьох продуктах, відповідь – ні. Модифікація свіжого продукту може змінити певні властивості.

Тому бажано вживати його свіжим або натурально висушеним.Користь для здоров’я·Натуральний засіб для придушення аппетитаФундук багатий клітковиною і білком. Його глікемічний індекс не дуже високий.

Тому це ідеальне рішення якщо ви стежите за своєю фігурою або дотримуєтеся дієти. Багата вітамінами і мінералами, це корисна закуска, яку ви зможете легко тримати до наступного прийому їжі.·Регулятор холестеринаНесколько досліджень показали, що фундук діє як регулятор холестерину.

Дійсно, завдяки своїм антиоксидантним властивостям, він позитивно діє на кров і рівень холестерину. Щит здоровьяБудь то для профілактики раку, серцево-судинних захворювань або старіння шкіри, цей горіх є вашим помічником. Тонка коричнева плівка, сповнена антиоксидантів.

Тому важливо вживати фундук з цієї шкіркою. Містяться в ньому антиоксиданти знижують вплив вільних радикалів в організмі, молекул, що викликають рак і хвороби шкіри.·Підвищення імунної системыЗимой споживання лісових горіхів може стати реальним перевагою, щоб не захворіти.

Дійсно, його багатство вітамінами Е і цинк дозволяє йому захищати мембрану, яка оточує клітини і особливо червоні і білі клітини крові. Щоб мати більш сильну імунну систему, ніж коли-небудь, фундук вам в допомогу.·Джерело магнияНедостаток магнію може призвести до кількох наслідків в організмі: втома, стрес, депресія, судоми і скорочення м’язів.

Фундук – це шахта магнію. Тому ви можете споживати його регулярно, щоб передбачити важкий період, такий як зима або весна.Його можна додавати в різноманітні каші, салати, соуси, і багато десерти.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.