Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Вітамін A – Інша назва вітаміну – ретинол. Вітамін А є ключовим елементом у процесах росту і регенерації тканин, особливо органів чуттів, шкіри, волосся, клітин імунної системи.Вітаміни групи B – ціла група сполук, до складу яких входить азот.

Вони є водорозчинними і грають важливу роль в обміні речовин. Ось лише деякі функції вітамінів групи B – нормалізують роботу нервової і серцево-судинної системи, покращують роботу кишечника, стан шкіри, підтримують емоційне здоров’я, допомагають справлятися зі стресами, депресіями, підвищеними емоційними навантаженнями, беруть участь в зростанні клітин, в енергообміні, у роботі м’язів, зміцнюють імунітет і збільшують опірність організму різним захворюванням.Вітамін C – надає допомогу в боротьбі з процесами старіння організму, підтримує працездатність всіх систем організму людини, зміцнює імунітет, підвищує опірність організму до простудних захворювань, володіє противірусним ефектом, допомагає при профілактиці серцевих хвороб, гальмування процесів старіння і є активною антиоксидантного захисту.

Вітамін D – Єдиною роллю вітаміну D або «сонячного нутриента» ще пару десятиліть тому вважалося зміцнення зубів і розвиток кісток, тому призначали його тільки дітям і тільки в холодну пору року. Проте, численні дослідження останніх років подарували світу багато нової інформації. Наприклад, той факт, що основним помічником імунітету є не звичний всім вітамін С, а «сонячний нутрієнт».

Саме він активує захисні клітини імунної системи і «відправляє» їх на пошук і знищення вірусів і бактерій. Без цього запуску наш організм не може боротися з інфекцією! Причому впливає вітамін D відразу на 2 види імунітету: вроджений і набутий, похвалитися цим не можуть навіть імуномодулятори.Вітамін Е – антиоксидант, стабілізатор клітинних мембран, у організмі.
У механізмі дії вітаміну Е істотну роль грає його виражена антирадикальная активність, яка забезпечує захист і стабілізацію мембран всіх клітин і створює умови для підтримання здоров’я всіх органів і систем організму (серцево-судинної, нервової, травної, репродуктивної та інших систем). Використовується в косметології для збереження молодості шкіри, сприяє загоєнню і зменшує ризик утворення рубцевої тканини.А які вітаміни приймаєте ви?

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.