Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Гарна шкіра обличчя – основа гарного образу. Хоча деяким людям вона дана генетично, багатьом з нас потрібно прикладати величезні зусилля для досягнення бездоганного результату. Невеликі зміни в повсякденних звичках можуть надати величезний вплив на стан шкіри.

В залежності від типу шкіри, дієти і генетичної схильності, ми можемо впливати на красу нашої шкіри! Перевірте секрети.Двічі в день очищайте свою шкіру. Більшість захворювань шкіри відбувається за забитих пір, де накопичується бруд.

Регулярно користуйтеся очисними засобами для обличчя і мицеллярной водою. Після цього використовуйте мило або гель, щоб очистити шкіру обличчя.Використовуйте тонік.

Тонік зволожує шкіру і підтримує її міцність. Перед нанесенням будь-якого крему необхідно використовувати тонік. Якщо у вас чутлива шкіра, використовуйте тонік на основі алое віра.

Обмежте споживання кофеїну. Кофеїн надзвичайно висушує шкіру. Обмежте споживання кави до однієї чашки в день, щоб зберегти шкіру зволоженою.

З кожною чашкою кави слід випити не менше 2 склянок води.Обмежте споживання цукру. Він міститься майже у кожному харчовому продукті.

Надмірне споживання цукру призводить до запалення, яке призводить до появи екземи та розацеа. Продукти з високим глікемічним індексом підвищують рівень цукру в крові, що викликає запалення, яке руйнує колаген і еластичність шкіри.Пийте воду.

Вода необхідна у всіх аспектах життя, вона підтримує вологість та еластичність шкіри, надає їй сяйво. Необхідно пити не менше 8 склянок води в день, щоб зберегти колаген.Натуральні маски.

Використовуйте, принаймні один раз на тиждень, домашню маску для обличчя. Досить нанести мед на обличчя. Мед володіє антибактеріальними властивостями і додає шкірі сяйво.

Для відлущування використовують коричневий цукор, змішаний з кокосовим маслом.Вітаміни. Певні вітаміни дійсно можуть дати шкірі здоровий вигляд.

Використовуйте вітамін А, щоб шкіра сяяла.Гімнастика. Шкіра – живий орган, який дихає.
Регулярні фізичні вправи допомагають відкрити пори і вивести токсини з організму. Крім того, фізичні вправи зменшують стрес, який є ключовим фактором у розвитку прищів і зморшок.

Leave comment