Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

У кожній новій парі взуття ми знаходимо маленькі пакетики з наповнювачем. Ці кульки називаються СИЛІКАГЕЛЬ. Їх успішно можна застосовувати в побуті.

Допоможуть позбутися від неприємних запахів.Розкладіть в приміщенні по кутах кілька пакетиків. Якщо неприємно пахне в сумочці і чи косметичці, помістіть пару пакетиків з силікагелем всередину.

Так само можна розкласти їх в комоді або в шафі. Допоможуть зберегти насіння або спеції сухими.Поміщаємо в місця зберігання насіння наші «чарівні» пакетики.

Цей спосіб підходить для зберігання спецій і трав.Допоможуть висушити взуття. Потрібно покласти пакетики всередину мокрому взутті і залишити до повного висихання.

Допоможуть запобігти потемнінню виробів зі срібла В місцях зберігання приладів з срібла додайте кілька пакетиків з силікагелем. Такий же спосіб можна застосувати і при зберіганні інших виробів зі срібла, монет, та ін. і довше збереже різні залізні інструменти від появи іржі.
Допоможуть освіжити запах в приміщенні.Потрібно висипати вміст 2-3 пакетиків в ємність і капнути туди кілька крапель ефірного масла.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.